Fantastický trailer: Krotitelé duchů jsou zpět v novém kabátku!

Aktualizováno 15.08.2016


Ve zcela novém pojetí a se spoustou zábavných nových postav se po dlouhém očekávání se na plátna kin vracejí Krotitelé duchů! Před třiceti lety tato filmová série zaútočila na plátna kin a svým ojedinělým kouzlem si diváky zcela podmanila. Krotitelé duchů se znovu vracejí do kin s novým týmem a novými postavami ve zcela novém dobrodružství. Premiéra 28. července 2016!

Uplynulo více než třicet let od premiéry prvního dílu série a více než 25 let od okamžiku, kdy se duchové na plátnech kin objevili naposledy. Nyní je toto dlouhé čekání konečně u konce. Režisér Paul Feig se rozhodl tuto duchařskou komedii zpracovat zcela novým a svěžím způsobem a na pomoc si k tomu přizval ty nejzábavnější herce a herečky současnosti: Melissu McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones a Chrise Hemswortha. Společně se chystají zachránit celý svět!

Zdroj: TN.cz

Feig spojil své síly s Katie Dippold a společně vytvořili zcela nové postavy, které by dokázaly dobře fungovat jako tým. “Abby je odbornice na nadpřirozeno, zasvětila svůj život studování duchu,“ vysvětluje. “Erin je fyzička, která se snaží vše držet na vědecké úrovni. Holtzmannová, konstruktérka, dokáže návrhy, se kterými Abby s Erin přicházejí, proměnit ve skutečnost a doopravdy postavit potřebné vybavení. No a konečně Patty se k nim přidá jako nováček. Ví o New Yorku naprosto vše, což bude klíčové pro rozřešení záhady toho, kde se duchové nalézají a co se na Manhattanu vlastně odehrává.“

“Muže jsme už jako legrační vědátory viděli, ale s výjimkou Elaine May ve filmu Nový list jsme neměli možnost setkat se v podobné roli s ženami,“ popisuje Pascal. “Jednalo se o svěží a ojedinělé pojetí, kterému bylo třeba dát zelenou.“ Napsat postavy tak, aby se doplňovaly, je ale jen jednou složkou úspěchu – Feig musel do rolí těchto postav navíc obsadit herečky, které byly výjimečně vtipné a mohly by tak těmto postavám vdechnout život. Nakonec Feig do role Abby obsadil Melissu McCarthy, do role Erin Kristen Wiig, do role Holtzmannové Kate McKinnon a do role Patty Leslie Jones.

Zdroj: TN.cz

Abby Yatesová bere nadpřirozeno a vědu obecně velice vážně. Odjakživa v nadpřirozeno věří – tahle víra ji v životě stála mnohé, ale je rozhodnuta nenechat se pochybovači zviklat. Erin Gilbertová jako dívka v duchy věřila, ale jak se stále intenzivněji věnovala své kariéře ve fyzice, uvědomovala si, že ji její fascinace nadpřirozenem drží zpátky a ubližuje její pověsti. Rozhodla se, že na svůj starý život zapomene a vybuduje si novou kariéru seriozní vědkyně...dokud není nucena se své minulosti znovu postavit čelem.

Jillian Holtzmannová mezi ostatní nikdy moc nezapadala. Má netradiční nápady, nepodřizuje se společenským normám a ráda staví a vynalézá nejrůznější věci. Nesoudí druhé, ale baví ji provokovat upjaté lidi, zejména Erin. Patty Tolanová se narodila v New Yorku a také v něm vyrostla. Vždycky zbožňovala knihy, zejména literaturu faktu a historickou literaturu o New Yorku – a také objevování nových věcí, včetně nadpřirozena – takže je vlastně amatérskou odbornicí na historii New Yorku a svými znalostmi se ostatním třem členkám týmu naprosto vyrovná. Poté, co při své práci spatří ducha, ví nejen velice dobře, koho by měla zavolat, ale dokonce se k týmu připojí, aby mu nabídla své znalosti.

Zdroj: TN.cz

Jakmile se Krotitelé duchů pustí do práce a rozjedou svůj podnik, potřebují samozřejmě drobnou výpomoc s obvyklými starostmi a povinnostmi. A na takovou práci se nejlépe hodí atraktivní a poněkud slaboduchý recepční. Kevin (Chris Hemsworth) možná není z nejbystřejších, ale je dobromyslný a přátelský a když jde do tuhého, rozhodně v sobě Krotitele duchů nezapře – jde o dalšího odpadlíka, který nalezl své skutečné poslání.


Novinky z NOVY