Exotika, která vás dostane! KDE A S KÝM si hvězdy užívají LÉTO? Máme FOTKY!

Aktualizováno 13.08.2016

Kde tráví léto hvězdy Novy? Koláž
Zdroj: TV Nova

Pokud ještě nevíte, kam na dovolenou, můžete se nechat inspirovat hvězdami Novy. Jak tráví dovolenou slavní? Vycestovali k moři, vydali se na vodu k řece či si užívají domácí pohody? Víme to!

1. Petra Svoboda


Exotickou dovolenou si užívá moderátorka Novy Petra Svoboda v Thajsku. Na svém facebooku zveřejnila fotografie z pláže, kde momentálně relaxuje - Nikki Beach, na ostrově Koh Samui v Thajsku. Moderátorka by se hned mohla vrátit k modelingu. V plavkách jí to neskutečně sluší, co říkáte?

 

Zdroj: facebook

 

Zdroj: facebook

 

2. Patricie Solaříková

Krásnou herečku ze seriálu Ulice to nikam za exotikou netáhlo. Léto tráví v poklidu v Čechách. Patricie vyrazila na šlapadlo do Třeboně, vyjela si za sportem na kole. Nejvíce času samozřejmě tráví se svým psíkem, naposledy například odpočívali u vody. Je vidět, že si léto užívá naplno.

 

Zdroj: facebook

 

Zdroj: facebook

 

Zdroj: facebook

 

Nepřehlédněte:

MODERÁTOŘI Novy a jejich rodná MĚSTA: Nepohybují se třeba ve vašem okolí?

 

3. Zorka Hejdová a Míra Hejda

Oblíbená moderátorská dvojice ze Snídaně s Novou, manželé Zorka a Míra Hejdovi, se nedávno vrátili z měsíčního putování po USA.

Hejdovi v USA:

Zdroj: Instagram


Zdroj: Instagram


Zdroj: Instagram


Léto se tedy Hejdovi rozhodli trávit odpočinkově po Čechách. Naposledy si například zamilovaní manželé užívali na vyhlídce Teletín či odpočívali na Slapech.

Zdroj: Instagram

Během jednoho prosluněného dne si Zorka s Mírou vyrazili na vyhlídku Máj, která se nachází nedaleko obce Teletín a nabízí jeden z nejkrásnějších pohledů na řeku Vltavu. Řeka zde totiž vytváří fantastickou podívanou.

Zdroj: Instagram


Nenechte si ujít:

Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE

 

4. Ondřej Havel


Ondřej Havel, známý jako Jirka Hložánek z Ulice, si se svou přítelkyní vyjel na Korfu, kde si užívá sluníčka na krásné pláži Sidari. Zamilovanému páru to moc sluší a je vidět, že Ondra si umí volno vychutnat plnými doušky.

Zdroj: Instagram

 

 

Zdroj: Instagram

 

5. Marie Doležalová

Pro léto v tuzemsku se rozhodla i Marie Doležalová, kterou diváci znají ze seriálu Comeback, jako Sašu. Pohledná zrzka si smáčí nohy v řece Sázavě a v kloboučku jí to moc sluší.

 

Zdroj: Instagram

 

 

5. Johan Mádr a Anna Kadeřávková


Johan Mádr se svou přítelkyní Annou Kadeřávkovou prožívá romantické chvíle na ostrově Zakynthos v Řecku. Tuto dvojku znají diváci ze seriálu ulice jako Rozinu a Richarda. Tomuto párečku to v plavkách moc sekne! Dokonce tolik, že se ně připlaval podívat i potápěč.

 

Zdroj: Instagram

 

Zdroj: Instagram


 

Zdroj: Instagram

 

6. Ondřej Láďa

Představitel Jakuba Mázla z Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazil letos poprvé na road trip po Vietnamu, a to se svou přítelkyní, která odsud pochází, a bandou kamarádů. Dechberoucí exotickou destinaci si užívají plnými doušky.

Zdroj: facebook.com

Přítelkyně Ládi Ondřeje je fakt kočka. Více fotek ZDE

Zdroj: facebook.com
Zdroj: facebook.com

 

Nepřehlédněte:

NEJ zajímavosti z Mentalisty: Hypnotizuje lidi Simon Baker i ve skutečnosti?

Procvičte si postřeh s ULICÍ: Najdete pět rozdílů?

Lamači dívčích srdcí! Který z těchto idolů má největší zástup fanynek?

 


Novinky z NOVY