Lamači dívčích srdcí! Který z těchto idolů má největší zástup fanynek?

Aktualizováno 12.08.2016

Nej teenageri

Krasavci, kteří mají zástupy fanynek a jejich seriálové osudy znají obdivovatelky jako své boty. Na obrazovkách učarují jejich krásné tváře, herecký talent a humoru mají vždy na rozdávání. Který z těchto krasavců je podle vás ten nejhezčí? Komu z nich byste napsali do zprávy nejvíce lichotek?

Matyáš Valenta coby František Hrubý


Franta Hrubý ze seriálu Ulice divákům dospívá před očima. Tohoto teenagera hraje sympaťák Matyáš Valenta. Osud Frantovi moc hezkého nepřál. Jeho matka byla závislá na drogách a biologického otce nikdy nepoznal. I když díky své matce skončil v dětském domově, nikdy na ni nezanevřel. Teď ho čeká role tatínka. Přítelkyně Skyler je s ním těhotná. Ve skutečnosti prožívá herec Matyáš Valenta veselé období. Na jaře úspěšně odmaturoval a brzy tak nastoupí na vysněnou vysokou školu.

 

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

 


Pavel Mádl alias Frodo


Teenagera zajímají hlavně knížky. Propadl fantasy a někdy to vypadá, že si žije v jiném světe. Spolužáci jsou na jeho ,,odlety“ mimo realitu zvyklí. Berou ho prostě takového jaký je. Když se tmavovlasý Frodo usměje, tak fanynky roztávají. Ve skutečnosti je Pavlovým velkým koníčkem sport, především fotbal a florbal.

 

Zdroj: TV Nova

5 zajímavostí, které o představiteli Froda možná netušíte

Zdroj: TV Nova
Zdroj: Soukromý archiv

Pavel se svým starším a slavnějším bratrem

 

Jakub Janatka coby Dominik Toman


Osmnáctiletý, Jakub Janatka, hraje v seriálu Ulice Dominika Tomana, který zlomil srdce Rozině. Ale ve skutečnosti, mimo televizní kamery, je šťastně zamilovaný. A tak jeho tajné fanynky mají smůlu. Jeho srdce bije jen pro jednu: Liu. S usměvavou slečnou se seznámil díky známým z konzervatoře na jedné narozeninové párty. Veselá dvojice podniká ráda výlety.

 

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

 

FOTKY: Maturitní plesy v Ulici! Kdo a kdy se odvázal nejvíc? 


Ondřej Havel  coby Jirka Hložánek


Holky, které touží po Ondřeji Havlovi, kterého diváci znají jako Jirku Hložánka, ze seriálu Ulice, mají smůlu. Ondřej je totiž ve skutečnosti zadaný. Nedávno se pochlubil na sociální síti svou novou přítelkyní. Krasavce Ondřeje by neodmítla žádná z nás! Líbí se vám tento mladý muž?

 

 

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova
Zdroj: Instagram

 


Václav Matějovský coby Miky Seidl


Tmavovlasý mladík je idolem všech žen! Sluší mu to jak v seriálu Ulice jako Mikymu Seidlovi, tak ve skutečnosti, jako Václavu Matějovskému. Mimo herectví miluje sport. Jak se vám líbí tento dvacetiletý herec, který studuje osmileté gymnázium v Plzni?

 

TAJNOSTI Vaška Matějovského: Dokonalá žena existuje. A hraje v Ulici!

 

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

 


Ladislav Ondřej coby Jakub Mázl


Na obrazovkách hýří vtipem, když vede dialog se svým otcem Čestmírem Mázlem v seriálu Ordinace v Růžové zahradě 2. Kouzlu jeho osobnosti proto podlehne spousta fanynek. Ladislav Ondřej už není teenager, oslavil čtyřiadvacáté narozeniny a za několik dní bude mít čtvrt století, takže v lovení dívek už není žádný začátečník. Na veřejnosti se ukazuje s krásnou exotickou dívkou. Držme dvojici palce, ať jim to vydrží!

 

Zdroj: Archiv TV Nova
Zdroj: Archiv TV Nova

Láďa Ondřej alias Jakub Mázl: Z Kamenice vyrazil rovnou do Vietnamu!

Zdroj: Profimedia

 Láďa Ondřej s přítelkyní


Johan Mádr coby  Richard Weber


Představitel Richarda sbalil při natáčení seriálu Ulice, herečku, Annu Kadeřávkovou, která v seriálu hraje Rozinu. Pohledný mladý muž má slabost pro blondýnky a právě Anna Kadeřávková je jednou z nich. Fanynek má plno díky svému důvtipu a krásnému úsměvu.

 

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova
Zdroj: facebook.com

Johan se svým moderátorským kolegou Ondrou Havlem

Zdroj: TV Nova

Johan s kolegyní a přítelkyní Annou Kadeřávkovou

 

David Gránský coby Daniel Ježdík 


Fešáka, Davida Gránského, známého ze seriálu Gympl, pěvecké soutěže X-Factor či ze seriálu Doktoři z Počátků, by chtěla poznat nejedna fanynka. Mladík se věnuje mimo herectví zpěvu a moderování. V Gymplu si zahrál studenta Danyho a v Doktorech z Počátků zase zdravotního bratra a proutníka Jakuba. Charismatický David má sex- appealu na rozdávání a zaujme ženské oko svým smyslem pro humor a okouzlující tváří. Tento talentovaný umělec ale bohužel dívky zklame, již dlouho je ve skutečnosti zadaný s blondýnkou Nikolou. Líbí se vám?

Zdroj: Profimedia / facebook
Zdroj: Profimedia

 

 

Nepřehlédněte:

 

Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE

 

HLASUJTE ve 2. nominačním kole! Kdo je největší sympaťačkou Ulice?

 

RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE
 


Novinky z NOVY