Se kterou seriálovou kráskou byste rádi zašli na romantickou večeři? HLASUJTE!

Aktualizováno 27.12.2016

Se kterou ženskou postavou byste šli na večeři?
Zdroj: TV Nova

Objevují se pravidelně na obrazovkách, u vás doma se už staly milými hosty. Řeč je o herečkách z vašich oblíbených seriálů. Která seriálová postava vás zaujala natolik, že byste ji chtěli poznat i ve skutečnosti?

Lucie Benešová z Gymplu

V seriálu Gympl si zahrála Evu Lenerovou, méně oblíbenou ředitelku, která si za své příkazy vysloužila přezdívku "Legerka". S pohlednou blondýnkou byste se ale určitě nenudili. Její oslnivý pohled dostane do kolen každého muže, no ne?

 

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Michaela Maurerová  z Ulice

Co říkáte na krásnou Digy z Ulice?  Zrzka hraje v seriálu kadeřnici. V soukromém životě vychovává dvojčata. Líbí se vám její úsměv a krásné oslnivé vlasy?

Zdroj: TV Nova

 

Kristýna Leichtová z Comebacku

Iva Pacovská je Tomášova jediná dcera. Od malička poslouchala místo ukolébavek Led Zeppelin a spíše než o ZOO má větší přehled o tom, jak to chodí na rockových koncertech. Na rozdíl od svých vrstevníků, se nejvíc stará o chod domácnosti a žehlí průšvihy svého otce a strýce. Jestli jste příznivci sarkasmů, Iva by byla na večeři vaší dobrou společnicí.

Zdroj: TV Nova

 


 

Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl

Psycholožka Jana Chládková v policejní uniformě budí respekt a pokud se jí něco nezdá, ihned si na padoucha posvítí. S krásnou blondýnkou by romantická večeře dopadla určitě na výbornou. Pánové, kdo by neodolal ženě v uniformě.

Zdroj: TV Nova


Iva Pazderková ze seriálu Na vodě

Holka jako lusk, s muži to umí, hlavně tedy se svým Standou. Je nepřehlédnutelná díky svým módním kreacím a výraznému líčení. Co si usmyslí, to dostane a svého milého dokáže zahrnovat láskou podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Zdroj: TV Nova

 

Andrea Kerestešová z Ordinace v růžové zahradě 2

Slovenská herečka a modelka hraje v Ordinaci v Růžové zahradě 2 doktorku Mariku Lukáčovou.V této roli je však krásná herečka hodně svá a ambiciózní. Líbí se vám, jinak milá herečka ze Slovenska?

Zdroj: Nova.cz

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TY NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠATY princezen: Které byste oblékly vy? HLASUJTE!

VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ: Popáleniny a Otík, který nikomu nerozuměl! Tohle jste věděli?

 

 

 

 


Novinky z NOVY