MODERÁTOŘI Novy a jejich rodná MĚSTA: Nepohybují se třeba ve vašem okolí?

Aktualizováno 09.08.2016

Ve kterých městech se tváře Novy narodily?
Zdroj: TV Nova

Tváře televize Nova vídáte dennodenně na televizních obrazovkách, informují vás o dění ve světě, provázejí vás oblíbenými pořady. Setkáváte se s nimi na různých akcích. Možná je ale potkáte ve vašem okolí. Nejsou náhodou vaši sousedé? Mrkněte se, kde bydlí.

Lucie Borhyová – Praha
Oblíbená moderátorka je rodačkou z Prahy. Po dokončení gymnázia pokračovala ve studiu Vyšší odborné školy publicistiky, při které absolvovala stáž na Nově. Netrvalo dlouho a začala se objevovat na televizních obrazovkách coby moderátorka Televizních novin.

Zdroj: TV Nova / Facebook

 

Rey Koranteng – Praha
Otec Reye pochází z Ghany, jeho maminka je Češka a s ní také vyrůstal v Praze. Zde strávil většinu života. Před pár lety se odstěhoval s manželkou Monikou a dcerami do Březiněvsi. Na Nově moderuje nejen zprávy, vidět ho můžete i ve Volejte Novu.

Zdroj: Jakub Deml

 

Nepřehlédněte:
TI BYLI ROZTOMILÍ! Moderátoři a herci jako malé děti! Kdo byl nejrozkošnější?Martin Pouva – Litoměřice

Rodák z Litoměřic po gymnáziu vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK, kde se zaměřil na studium trenérství tenisu. Osm let se živil jako trenér tenisu v Německu. Rodná země ho však přitáhla zpět a dnes ho můžeme vídat v Televizních novinách, stále se podílí na obsahu sportovní redakce.

 

 


Zorka a Míra Hejdovi
– Plzeň

Zorka se narodila v Plzni, které zůstala věrná dodnes. Žije zde s manželem Mírou Hejdou v domě, který si vysnili. Do Prahy oba společně dojíždí moderovat Snídani s Novou. Míra je totiž taky rodák z Plzně a nedá na ni dopustit.

SOUBOJ MANŽELŮ Hejdových: Probíral se ztracený snubák i Zorčina prsa! Kdo vyhrál?


Zdroj: Instagram

 


Gábina Partyšová – Brno

Moderátorka pořadu Prásk! je rodilá Moravačka. Od malička chtěla být krasobruslařkou nebo zpěvačkou. V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia, kde dabovala dětské role. V Brně vystudovala gymnázium a občas se sem vrací za pracovními nabídkami.

Zdroj: Profimedia

 


Martin Čermák – Český Krumlov

Sporťák Martin Čermák pochází z kulturního centra jižních Čech. Rodák z Českého Krumlova se přestěhoval do Prahy kvůli pracovním příležitostem. Pravidelně se však do svého rodného města vrací za svou rodinou a přáteli.

Zdroj: TV Nova

 
• Sporťáci Novy ve hře o miliony! Na jakou sumu peněz dosáhli?

 


Petr Suchoň – Zlín

Petr tvoří moderátorskou dvojici Televizních novin s Renátou Czadernovou. Stále je to ale také náš sporťák. Vídáte ho ale i jako moderátora pořadu Volejte Novu. Narodil se ve městě Tomáše Bati Zlíně, kde vyrůstal. Na televizi Nova působí od roku 2008.

Zdroj: Oficiální zdroj


Petr s Renátou v duelu! Totálně je odbourala zdánlivě primitivní otázka!
 Renáta Czadernová – Ostrava

Moderátorka Renáta Czadernová se narodila v Ostravě, kde vystudovala gymnázium Fr. Hajdy. Své milované rodné město opustila, když se rozhodla studovat Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy. Do Ostravy se ale pravidelně vrací.

FOTO: Okouzlující NEVĚSTA Renáta Czadernová! S přítelem učinila zásadní krok!

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

 


Petra Svoboda – Soběslav

Krásná moderátorka Odpoledních Televizních novin začínala na obrazovkách jako rosnička. Jejím rodným městěm je Soběslav.

Oblíbená moderátorka má narozeniny! Její půvabné fotky vás ohromí!


Zdroj: TV Nova

 

A takhle už to vypadá na mapě. :)

 

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ODTAJNĚNO z Ordinace: NOVÉ POSTAVY v životě obou Mázlů, Suchých i Švarce!

SOUTĚŽ o letenky: NOVÉ VIDEO! Poznáte, čí je to hlas?

 


Novinky z NOVY