6 drsných rozchodů a velkolepých návratů českých hvězd! Který byl podle vás TOP? Hlasujte!

Aktualizováno 29.07.2016

Rozchody a návraty - 8
Zdroj: profimedia.cz

Říká se, že největším důkazem lásky je nechat druhého odejít. Ale co když to bez něj prostě nejde? Pak přichází velkolepý návrat a všechno špatné, co bylo, se smaže.

I celebrity jsou jen smrtelníci, pokud jde o lásku. Každý partnerský vztah občas projde pořádnou krizí. Některé páry to ustojí, některé oznámí rozchod. Po nějaké době ale mohou zjistit, že život bez toho druhého není ono a přichází velkolepý návrat.

Nepřehlédněte:
KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?

A jak to už bývá, někomu rozchod pomůže uvědomit si, o co přišel a navráceného vztahu si váží. Někteří se však potřebují vrátit jen proto, aby se usvědčili v tom, že jim to fungovat opravdu nikdy nebude. Podívejte se na 3 šťastné páry, které překonaly rozchod a na tři, kterým návrat nevyšel.


STÁLE SPOLU


Kristýna Leichtová (30) a Filip Kaňkovský (31)
Herečka známá z televizního seriálu Comeback se po rozchodu se Štěpánem Benonim bezhlavě zamilovala do herce Filipa Kaňkovského. Šťastný pár tvořili bezmála rok a půl. Po rozchodu byla Kristýna sama. Nedávno se však nechala slyšet, že má staronového přítele. Štěpán se před 3 roky oženil, a tak všechno hraje do karet tomu, že se comeback konal s Kaňkovským.

Zdroj: profimedia.cz


Martin Zounar (49) a Simona Brdičková (39)
Oblíbený herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 žije spoustu let s producentkou Brdičkovou na psí knížku. Společně vychovávají dceru Claudii a působí idylicky. Ale i oni si prošli pořádnou krizí, kdy to vypadlo, že je této velké lásce konec. Dokonce bydleli každý sám. Dlouho to ale nevydrželi a po pár týdnech odloučení spolu odjeli na dovolenou. Teď už je jen otázka času, kdy slavný herec požádá svou milou o ruku.

Zdroj: profimedia.cz


Gabriela Dvořáková (27) a Noid Bárta (35)
Jak modelka Dvořáková, tak i zpěvák Bárta si prošli mnoha vztahy a románky. Když to tato dvojice dala dohromady, nikdo jim moc šancí na dlouhý vztah nedával. Po devíti měsících soužití oznámili těsně před Vánocemi rozchod. Pro média to nebylo překvapující. Neutekly však ani tři týdny a tato dvojka to dala zase dohromady. Dnes tvoří šťastný manželský pár a mají spolu dceru Terezu.

Zdroj: profimedia.cz

 

Podívejte se také na:
NEUVĚŘITELNÉ: Hvězdy, kterým byste jejich věk rozhodně nehádali!

 


JEDNOU PRO VŽDY KONEC


Leoš Mareš (40) a Petra Faltýnová (38)
Bezmála tři roky se moderátor Leoš Mareš rozcházel a vracel k modelce Petře Faltýnové. Vztah jako na horské dráze. Mezi touto dvojicí bezpochyby panovala obrovská chemie. Chvílemi se ale vášeň změnila na nenávist a boj. Každopádně této „Itálii“ je už definitivní konec. Leoš Mareš momentálně tvoří opravdu šťastný pár s Monikou Koblížkovou a nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo měnit.

Zdroj: Herminapress.cz / Martin Mithofer


Aneta Vignerová (28) a Michal Zeman (31)
Rozchod – návrat – rozchod. Tento pár se již několik let snaží udržet jejich vztah pohromadě. Všechno vypadalo nadějně. Před pár dny však přišla nečekaná zpráva! Miss ČR oznámila druhý a nejspíš už definitivní rozchod s fotbalistou Michalem Zemanem. Háček je v tom, že si ještě ani jeden nenašel vlastní bydlení, a tak nadále bydlí ve společné domácnosti. Třeba si to ještě rozmyslí…

Zdroj: profimedia.cz


Iveta Bartošová (✝48) a Josef Rychtář (58)

Zpěvačka a její manžel Rychtář se neustále rozcházeli a scházeli. Jejich vztah byl každý den probírán všemi médii. Přesto se rozhodli ke sňatku a společné domácnosti. Tento příběh bohužel nemá šťastný konec. Iveta se rozhodla odejít od svého manžela jednou pro vždy a už se nevrátit.

Zdroj: profimedia.cz

 


 

 

ČTĚTE TAKÉ: 
Nejoblíbenější pár Ordinace: Koho máte nejraději? Hlasujte!

Sedm párů, jejichž vášeň okořenila seriály. Hlasujte pro ten nejlepší!

NEJ tatínci seriálů: Který si zaslouží největší obdiv? HLASUJTE


Novinky z NOVY