Nejluxusnější šaty v Sexu ve městě 2: Které u vás zabodovaly? HLASUJTE!

Aktualizováno 24.07.2016

Nejluxusnější šaty v Sexu ve Městě. Které podle vás vedou? - 2
Zdroj: Nova.cz

Glanc, luxus, vkus a upovídanost. Tyto vlastnosti mají dámy ze Sexu ve městě. Čtyři kamarádky zaměstnávají hlavně otázky módy, lásek a přátelství. Všechny mají rády luxus a vypadají dokonale. Které šaty těchto dívek jsou podle vás nejatraktivnější? Vyrazili byste v nich na párty či večírek?

Carrie

 

Zdroj: Nova.cz


Jako bílý motýlek si vyrazila Carrie s kámoškami. Její stylové, bílé, volné šaty vypadají opravdu prvotřídně. Hodí se na jakoukoliv příležitost. V luxusním kousku by se rozesmátá plavovláska mohla vdávat. Líbí se vám její šaty s výstřihem do V?

 

 


Charlotte

 

Zdroj: Nova.cz
 


Půvabná Charlotte zvolila růžový kostýmek. Opravdu povedený střih s knoflíčky ke krku. Drobná bruneta je oblečená jako dáma s vytříbeným stylem. V tomto kousku by ulovila každého nápadnika.

 

 


Miranda

 

Zdroj: Nova.cz


Zrzka Miranda se nebála volného střihu v béžovém odstínu. Šaty jí úžasně sedly. K nim přidala zlatavé doplňky a hnědý pásek s hadím vzorem. K zrzavému mikádu jí tento módní střih jedinečně sedl.  Z jejího šatníku vytáhla na skleničku vína s kamarádkou i zlatavo-černé koktejlky. Mirrandě tyto odstíny neskutečně sluší.

 

 


Samantha

 

Zdroj: Nova.cz


Blonďatá Samantha oblékla tyrkysové koktejlky a k nim přidala visací naušnice, které dokonale ladily s jejími šaty. Když si vyrazí s kamarádkami do společnosti a vsadí na černé jednoduché šaty na ramínka, vypadá také neodolatelně. Které jí sluší více?

 

Oblíbený snímek Sex ve městě 2 si nenechte ujít 25. 6. ve 20:00 na NOVA CINEMA!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Zvolte nejkrásnější PRINCEZNU všech dob!

FOTO: Minisukně slaví 50 let! A herečky je milují!

 

dav Nova.cz

Novinky z NOVY