Ty NEJromantičtější seriálové SVATBY: Která vás dojala?

Aktualizováno 30.10.2016

Nejromantičtější svatby v seriálech
Zdroj: TV Nova

Svatební kytice, překrásné šaty, romantické prostředí, svatebčané a slzy. To jsou romantické svatby z našich seriálů. Kdo si v uplynulé jarní sezoně řekl ANO? A komu jste to přáli nejvíc? Mrkněte se a hlasujte!

SIMONA z Ulice oblékla bílé šaty a vzala si RUDOLFA.

Zdroj: TV Nova

 
Simona a Rudolf, tahle oblíbená dvojka, si na své svatbě užila velké sousto romantiky i humoru. Zamilovaný pár si řekl své ANO na venkově, kam přijeli nablýskaným veteránem. Nevěsta prostě zářila a nejednomu zúčastněnému ukápla slzička.

Svatbu Simony a Rudolfa můžete vidět v díle zde.


Zdroj: TV Nova

 

 • Nepřehlédněte:
30 SERIÁLOVÝCH NEVĚST: Která je ta nejnádhernější?

 

BĚLA a HOFMANOrdinace v růžové zahradě 2 si manželský slib řekli v kostele.

Zdroj: Archiv TV Nova


Podívejte se také na:

VŠECHNY SVATBY ORDINACE: Která nevěsta byla jako z pohádky? Hlasujte!


Vypadalo to, že to neklapne, nakonec půvabnou a elegantní, hlavně šťastnou nevěstu a zamilovaného ženicha oddal jejich kamarád a kolega Pantoflíček, který se před nedávnem stal starostou. Hofman na tento moment čekal řadu let. O to smutnější je fakt, že po svatbě Bělu opustil. Nechtěl, ale musel. Jeho Alzheimerova nemoc propukla naplno, nechce Běle ztěžovat život, proto odjel.


Zdroj: Archiv TV Nova
 

 


Exotická kráska z Ugandy AISHA svou svatbu prožila v Kamenici.


Zdroj: TV Nova


Vtipnou, ale také romantickou svatbu uspořádal exotické krásce Aishe Čestmír Mázl. Do Kamenice přijela z Ugandy. Na stáž do nemocnice, ale hlavně kvůli své dceři Viky, aby s ní obnovila vztah. Vychovával ji její otec Libor a Aishina dávná láska. Aby mohla Aisha právě kvůli dceři zůstat nadále v Čechách, musela se oddat. Sňatek jí nabízel Mázl, jako kamarád ji nechtěl nechat ve štychu. Nakonec si ji ale vzal Libor! Rodinka teď bude pohromadě a my jen doufáme, že se do sebe opět znovu zamilují! Svatbu měli v africkém duchu.

Svatbu Aishy a Libora můžete vidět v posledním díle před prázdninami zde.

Zdroj: Archiv TV Nova


 

 


Když si JOSÍFEK z Na vodě konečně vzal Boženku!

Zdroj: TV Nova

Kapitán Josífek míval vztahy jen s lehkými ženami. Až v pozdním věku potkal svou osudovou lásku, Boženku. Jenže jeho plány na to, jak ji pozvat na rande, vždycky ztroskotaly. Boženka to pokaždé pochopila jinak. Nakonec se všechno v dobré obrátilo a konala se romantická svatba zakončená ohňostrojem. 

ČTĚTE DÁLE:
Nádherné ČESKÉ NEVĚSTY: Které to slušelo nejvíc? Rozhodněte

Ondra Havel exkluzivně ze zákulisí svatby Simony a Rudolfa

VIDEO: Připomeňte si s námi ZÁSNUBY A SVATBY v Ordinaci!

 

 

 

dav Nova.cz

Novinky z NOVY