Jak se krotí krokodýli: Komplikace před startem a CHYBA, které jste si určitě nevšimli!

Aktualizováno 20.07.2016

Jak se krotí krokodýli - 8
Zdroj: TV Nova

Oblíbený rodinný komediální film Jak se krotí krokodýli v čele s Miroslavem Etzlerem, Ingrid Timkovou a Jiřím Mádlem se natáčel nejen v krásném prostředí slovenských Tater. Před samotným startem ale hrozilo, že se natáčení bude muset posunout! Proč?

Ještě před samotným startem se potýkal štáb s velkým problémem. V místě natáčení, tedy v Tatrách na Slovensku, bylo čtrnáct dní před natáčením tolik sněhu, že byly cesty neprůjezdné, a tak se uvažovalo, že se natáčení posune. Naštěstí ale vše dopadlo dobře.

 

Zdroj: TV Nova

 

Aby si děti Miroslava Etzlera nepletly, rozhodli se filmaři, že ho dětem představí jako Luboše, tedy jako postavu, kterou Miroslav Etzler ve snímku ztvárnil.

Celý film se natáčel na několika místech a to ve Vysokých Tatrách, v Praze a v okolí Likavského hradu.

 

Zdroj: TV Nova

 

Ve snímku „Jak se krotí krokodýli“ se nedopatřením vyskytla i jedna chyba. Vašek vyfotil svého dědu s ploutvemi na rukách a s brýlemi na očích a danou fotografii následně poslal svému otci.

 

Zdroj: TV Nova

 

Tomu ale přišla trochu jiná MMS. Děda sice na rukách má ploutve, ale brýle už má na čele.

 

Zdroj: TV Nova

 

Jedná se o snímek, který byl napsaný na motivy knihy „Jak Anděla viděla Anděla“, která je pokračováním knih „Jak vytrhnout velrybě stoličku“ a „Jak dostat tatínka do polepšovny“.

 

Zdroj: TV Nova


Jakmile se snímek „Jak se krotí krokodýli“ dostal do kin, ihned se stal úspěšným. V kinech ho vidělo přes 620 000 diváků a následně vydělal více než 50 milionů korun.


Komediální film „Jak se krotí krokodýli“ si nenechte ujít DNES ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


NEJ tatínci seriálů: Který si zaslouží největší obdiv? HLASUJTE

Zákulisí: Jak se měří televizní sledovanost?


Novinky z NOVY