Fanoušci, pozor! Oblíbený seriál POLICIE MODRAVA bude pokračovat! Kdy?

Aktualizováno 03.07.2016

Policie Modrava - start natáčení

V pondělí 30. května padla v obci Srní na Šumavě první klapka druhé řady jednoho z nejúspěšnějších seriálů poslední doby, seriálu Policie Modrava. Televize Nova tak zahájila natáčení nových dílů, jejichž vysílání je naplánováno na rok 2017.

Diváci se mohou opět těšit na oblíbené herecké obsazení, zajímavé kriminální případy i dechberoucí šumavskou přírodu. „Na seriál Policie Modrava jsme opravdu pyšní a jsme rádi, že můžeme divákům přinést další díly. Věřím, že navážeme na fenomenální úspěch první řady,” říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Nepřehlédněte:
VIDEO: Padla první klapka druhé řady seriálu Policie Modrava: Na co se můžete těšit?


Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 1. řada


V hlavních rolích nových dílů se opět představí oblíbené herecké hvězdy Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Jana Boušková, Taťjana Medvecká a řada dalších. „Je to pro mě návrat někam, kde se cítím jako doma. Zažili jsme tady všichni kus života. Když jsem přišla tam, kde bydlíme, připadala jsem si jako bych přišla domů. Nejvíc jsem se těšila na štáb, na kolegy a samozřejmě také na samotné natáčení,“ říká Soňa Norisová, která v seriálu hraje kriminalistku Janu Vinickou.

 

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 1. řada

 

Režisérem nových dílů jednoho z nejúspěšnějších televizních projektů posledních let je opět i jeho autor a spoluscenárista Jaroslav Soukup. „I v nových dílech čeká diváky mix napětí, tajemství, kdo spáchal trestný čin, normální život policejní stanice a nakonec i příroda a vztahy. Také se můžete těšit na nové postavy i řadu akčních scén,” vysvětluje Jaroslav Soukup.

První natáčecí den nových dílů seriálu Policie Modrava probíhal u chalupy učitele Emila Kintzla, kterého v seriálu hraje Ladislav Mrkvička. Na place se s ním v prvních obrazech potkali Filip Tomsa (poručík Kamil Sedláček), Michal Holán (krásný Jája) nebo Matěj Dadák (podporučík Josef Vítek).

 

 


Novinky z NOVY