NEJVĚTŠÍ DOBRODRUŽNÁ SHOW v historii TV Nova je zahájena!

Aktualizováno 10.08.2016

Robinsonův ostrov

Největší dobrodružná show ROBINSONŮV OSTROV se bude odehrávat na filipínském ostrově Caramoan, natáčení je naplánováno na letošní léto. Televize Nova připravuje show na základě zahraniční licence formátu Survivor společnosti Castaway Television Productions. Máte se na co těšit!

Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty. Držitel ocenění Emmy, který zaznamenal rekordní čísla sledovanosti v desítkách zemí po celém světě. Jedinečné dobrodružství, obrovská výzva a splněný sen v podobě finanční výhry ve výši 2 500 000 Kč. Televize Nova zahájila přípravy největší dobrodružné reality show v její historii – Robinsonův ostrov.

Ze čtyř tisíc přihlášených bylo vybráno několik účastníků, kteří nyní prochází náročným castingem (včetně fyzických a psychických testů). Poté budou vysazeni na izolovaném ostrově. Soutěžící se budou potýkat nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy, fyzicky náročnými úkoly, ale také sami se sebou. Na konci boje o přežití, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude čekat obrovská úleva a pohádková výhra ve výši 2 500 000 Kč. Tu získá poslední Robinson na ostrově!

„Jsme nadšeni z reality show typu Survivor. Je to největší, nejpopulárnější a nejúspěšnější show na světě a na natáčení se velmi těšíme,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

45 dnů, 18 účastníků, 1 vítěz! Tak se těště!


 

 

Nepřehlédněte:

Tajemství ODHALENO! Kdo vymýšlí otázky v Chcete být milionářem?

 

Miky, Magdička, nebo Hanička: Hlasujte o NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÍTKO v Ordinaci!


KVÍZ: Jak dobře znáte seriál ULICE? Otestujte to!


Novinky z NOVY