Těžké osudy seriálových maminek: Která je ta vaše nejoblíbenější? HLASUJTE

Aktualizováno 11.08.2016

Den matek

Jednou za rok slaví svátek všechny maminky. I v našich seriálech je plno maminek. Většina z nich však má za sebou těžký osud. Některé přišly o manžela, jiné dokonce o své dítě. Podívejte se spolu s námi na nejzajímavější maminky seriálů!

Digi Stránská


Oblíbená kadeřnice se po letech vrátila do Ulice. Bohužel ji k tomu vedly tragické události. Její milovaný manžel Marek podlehl zákeřné nemoci a tak Dagmar zůstala se svými dvojčaty Patricií a Julií sama. S hlídáním jí pomáhá Věrka nebo rodinný přítel Tony. I když si život pro Digi přichystal řadu nástrah, vše zvládá s úsměvem.

Zdroj: TV Nova


Světlana Nyklová


Vztah Světlany a Lumíra překonal již řadu problémů. V poslední době si však oba užívají rodinného štěstí s malým synkem Lexíkem. Jen se jejich role obrátily. Z Lumíra se stává muž v domácnosti a ze Světlany politička. I přes své politické nasazení zvládá Světlana roli matky na výbornou.

Zdroj: TV Nova


Gábina Pumrová


V mládí byla Gábina středem party a neobešel se bez ní žádný mejdan. Ještě během gymnázia se ale zamilovala do svého tělocvikáře, a její svět se náhle obrátil o 360 stupňů. V osmnácti se z ní stala mladá maminka. Nové role se však zhostila na výbornou. S malým Šímou žijí v garsonce a Gábina si přivydělává šitím. Momentálně to vypadá, že by se její kariéra mohla posunou zase o kousek dál. Bývalá manželka jejího otce jí nabídla, aby se stala hlavní stylistkou jejich strany.

Zdroj: TV Nova


Lucie Vágnerová


Sympatická barmanka Lucie si také v životě prožila své. Nejdříve si vzala za manžele doktora Tomáše Hrušku, s kterým má dceru Gitu. Hruška však o svou dceru tvrdě bojoval, jednou ji dokonce unesl. Po dalším neúspěšném manželství se záchranářem Radimem našla Lucie konečně štěstí v náruči doktora Darka Vágnera. S ním se dlouho a neúspěšně snažili zplodit Gituli dalšího sourozence. O Vánocích se to konečně podařilo, a Darek tak od Lucie dostal ten nejhezčí dárek.

Zdroj: TV Nova


Běla Valšíková


Oblíbená pediatrička má již dospělého syna Hynka, celkem nedávno se však znovu stala matkou, a to docela netradičním způsobem. Běla si totiž vzala do opatrovnictví děti své kamarádky Marie Pokorné, která podlehla zákeřné nemoci. Běle s výchovou Elišky a Vašíka pomáhá Jindřich, a pokud mu to nemoc dovoluje, tak i její nový manžel Viktor Hofman.

Zdroj: Archiv TV Nova


Aisha


Celkem nedávno nastoupila na oddělení kamenické gynekologie exotická doktorka Aisha. Ukázalo se, že z Ugandy ji do Kamenice přivedlo pátrání po vlastní dceři. Jako mladá totiž Aisha otěhotněla a dcerku opustila. Výchovy malé Viktorky se ujal její otec Libor, který ale dceři řekl, že její matka zemřela. Aishe se naštěstí podařilo navázat se svojí dcerou kontakt. Jak se ale jejich vztah bude dále vyvíjet, sledujte v příštích dílech Ordinace v růžové zahradě 2.

Zdroj: Nova.cz

 

Kterou seriálovou maminku máte nejraději? Hlasujte v naší anketě:


 

Nepřehlédněte:

VELKÝ SERIÁLOVÝ KVÍZ! Jste machr na seriály? Otestujte se!

30 SERIÁLOVÝCH NEVĚST: Která je ta nejnádhernější?

OSCAR pro seriálové herce: Kteří herci by si ho podle vás zasloužili?


Novinky z NOVY