Známe finalisty L’Oréal STYLE & COLOUR TROPHY 2016

Aktualizováno 05.06.2016

Známe finalisty L Oréal STYLE & COLOUR TROPHY 2016 - 20
Zdroj: oficiální zdroj

Představujeme vám účesy, které se dostaly do letošního finále kadeřnické soutěže STYLE & COLOUR TROPHY 2016. Celkem bylo vybráno 12 dámských a 6 pánských komerčních účesů. Porota složená z ambasadorů L´ORÉAL PROFESSIONNEL, expertů z módní branže a zástupců médií, hodnotila TOTAL LOOK modelek. To znamená nejenom barvu vlasů, střih a styling, ale taky make-up a outfit modelky. Mediálním partnerem je krasna.cz.

Tato soutěž nabízí kreativní prostor širokému spektru kadeřníků. Je skvělou příležitostí pro kadeřníky předvést své nadání před odbornou porotou a publikem, a otevřít si tak bránu do světa profesionálních hairstylistů. Zapojit se můžou všichni, více i méně zkušení, kteří mají chuť ukázat svou práci veřejnosti a soutěžit. Jedinou podmínkou je vytvořit účes, který je limitovaný pouze módními trendy. Pak hraje důležitou roli celkový soutěžní vizuál. Tedy výběr modelky, barva, střih, styling, outfit i samotné převedení fotografie. Vše musí ladit a vytvářet dokonalou harmonii.

HLASUJTE A VYHRAJTE!

Dejte hlas svému favoritovi a vyhrajte balíček vlasové péče L´Oréal Professionnel!

V galerii najdete 18 soutěžních účesů.

 

HLASUJ ZDE!
Více informací a pravidla soutěže najdete na stránkách salonexpert.cz.

 

Vítěz Ceny veřejnosti L´Oréal STYLECOLOUR TROPHY bude vyhlášen na slavnostním galavečeru, který se bude konat 27. 5. 2016 v hotelu CLARION v Praze.
 

Krásná.cz

Novinky z NOVY