Herečky z filmu JAK SE ZBAVIT NEVĚSTY v cukrárně! Kterou ale s čokoládou neuvidíte?

Aktualizováno 30.06.2016


Jak se zbavit nevěsty! To není návod, ale název nové české komedie, která se v kinech objeví už ve čtvrtek. Přesto, že je tenhle film i o tom, že život často není tak příjemný jako návštěva cukrárny, byla cukrárna právě tím místem, kde se jeho hlavní představitelky potkaly. Dorty vzduchem ale tentokrát nelétaly...

 

Herečka Lenka Vlasáková pracuje v novém filmu - Jak se zbavit nevěsty - jako cukrářka. A tak se právě v prostředí cukrárny točilo velmi často. Přesto se herečky sladkého úplně nenabažily.

Kdo si při natáčení filmu sladkého užil do sytosti, je herečka Jana Švandová, které ve filmu dort dokonce přistane v obličeji. Měla naopak ona někdy chuť ve vzteku po někom hodit dort?

Nevěstu si ve filmu zahrála Andrea Kerestešová, kterou znáte také jako novou doktorku Mariku v Ordinaci v růžové zahradě 2. Herečka nám přiznala, že by nevěstou klidně byla i ve skutečnosti. A chtěla by najít zásnubní prstýnek ukrytý v dortu? Nejen to se dozvíte v reportáži.

 

 

Ve filmu vypukne boj o muže, my se tak můžeme těšit na spoustu zábavných okamžiků. Herečky by se do něčeho podobného ale ve skutečnosti nepouštěly. Mimo jiné nám i prozradily, jestli si myslí, že láska prochází žaludkem.


Romantická komedie režiséra Tomáše Svobody - Jak se zbavit nevěsty - má premiéru už ve čtvrtek 28. dubna. Tak si oslaďte život a vyražte do kina!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

VIDEO: Pánové, třeste se! Krásná Andrea Kerestešová zamířila do ORDINACE

 


Novinky z NOVY