PŘEKVAPENÍ ROKU! Televize Nova spojuje seriály Ulice a Ordinace!

Aktualizováno 05.06.2016

Ulice a Ordinace - Koláž

Nyklová, která si chodí pro rady ohledně zdraví k doktoru Otu Kovářovi? Nebo naopak Čestmír Mázl nakupující ty nejčerstvější koláčky v pekařství u Nyklové? Už v létě se tyhle dosud nereálné představy stanou skutečností!

Televize Nova se rozhodla spojit dva z nejúspěšnějcích seriálů UliceOrdinace v růžové zahradě 2, a vytvořit tak nejúspěšnější seriál všech dob! Na seriál s názvem Zahrada v Růžové ulici, se mohou diváci těšit už v létě! Točit se začne už dnes v hostivařských ateliérech, které prošly zásadními stavebními úpravami.


Liškovi v Kamenické nemocnici? Už brzy realita.

Zdroj: TV Nova

Pro nový seriál, který v sobě spojí postavy seriálů Ulice a Ordinace jsme se rozhodli po četných žádostech diváků. Věříme, že vytvoříme seriál, který na televizních obrazovkách nemá obdoby a že si herci obou seriálů budou výborně rozumět a nebude mezi nimi docházet ke vzájemné rivalitě,“ prozradila PR managerka televize Nova Alžběta Cimová.

Bobo a Heluš se v pekařství u Nyklové zabydlují:


 
A na jaký děj se můžete těšit? Seriálové zápletky budou opravdu zajímavé! Můžeme prozradit, že Čestmír Mázl si mezi ženskými postavami Ulice velmi rychle najde novou přítelkyni. O koho půjde, zjistíte na televizních obrazovkách už v létě!
 

Milí seriáloví fanoušci, přejeme vám krásný aprílový pátek! :)


Novinky z NOVY