Takhle je neznáte: Ondřej Kavan jako zpěvák a Tomáš Klus jako naivní student!

Aktualizováno 14.06.2016


Tomáš Klus a Ondřej Kavan. Známe je jako výborné herce z našich seriálů. Jací ale byli jako studenti herectví? Prozradil nám to jeden z nejzasvěcenějších – jejich učitel zpěvu na DAMU, docent Miloš Černý. Toho prý Tomáš Klus svou povahou zaujal hned při přijímacím řízení.

Zdroj: TV Nova

Pan docent Černý poznal Tomáše už při přijímacích zkouškách na DAMU. Řekl o něm, že již na první pohled Tomáš zaujal svojí naivitou, která je u umělců velmi žádaná. Hned na první pohled z Tomáše čišelo velké charisma. Možná i to způsobilo, že byl na školu přijat. Studenti si totiž měli připravit lidovou písničku a Tomáš místo toho zazpíval písničku ne českou, ale čínskou. I přesto ho na DAMU přijali.

Zdroj: TV Nova

Ondřej Kavan s docentem Černým spolupracoval na představení, ve kterém zhudebnili texty Pavla Kohouta. Ondřej v představení překvapivě zpíval. Pan docent popsal Ondřeje jako velmi pilného studenta, který má chuť se učit. 

Tomáše můžete vídat v seriálu Na vodě každou neděli ve 20:20. Ondřeje znáte jako záchranáře z Ordinace v růžové zahradě 2, který na obrazovkách běží v ten samý čas každé úterý a čtvrtek.

 

 Udělejte si kvíz s herci seriálu Na vodě


Novinky z NOVY