Moderátorky Novy prozrazují: Jak by měl vypadat dokonalý muž? Chtějí svalovce, nebo elegána?

Aktualizováno 06.08.2016

Jak by měl vypadat dokonalý chlap?
Zdroj: TV Nova

Krásné moderátorky televize Nova nám sdělily, jak by podle nich měl vypadat muž snů. Jedna z nich by přivítala vtipného a galantního krasavce po svém boku!

Krásná rosnička Katka Němcová miluje teplo domova, ve vztahu je samostatná, moc neutrácí, a když má chvilku času, tak ráda navaří a uklidí. Jak by podle ní měl vypadat ten pravý? "Je pravda, že jsem samostatná, ale chlapskou ruku v domácnosti zkrátka potřebuji," svěřila se nám Katka, která je šťastně zadaná už půl roku. 

 

Zato reportérka Prásku! Veronika Petruchová je nezadaná a dokonalého muže by si představovala tak, že by měl být galantní, vtipný a měl by se ženě umět podívat zpříma do očí. „No, a nějaký ten sval navíc je příjemné plus,“ sdělila Veronika, kterou budete teď pravidelně vídat každou středu s kolegou Michalem Čoudkem v pořadu Na baru. 

Zdroj: TV Nova


Šťastně zamilovaná a čerstvě vdaná Gabriela Partyšová už svého prince na bílém koni doma má. I přesto nám prozradila, jak by podle ní měl vypadat ideální muž. „Měl by mít smysl pro humor, nadhled, empatii, slušné chování, přirozenou inteligenci, taky by měl být tolerantní a samozřejmě by měl být gentleman.“ 

Gabriela Partyšová s manželem Danielem. 

Zdroj: archiv Gabriely Partyšové

 

Moderátorka Kristina Kloubková, kterou pravidelně můžete vidět i na NovaPlus v rubrice Hravě zdravě, by chtěla, aby muž jejich snů byl mužný, naslouchající gentleman plný humoru, radosti a pochopení. 

Zdroj: Johann Malle


A co vy dámy, jaký je podle vás muž snů?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Petr Říbal vyrazil s přítelkyní do svatebního salonu! Bude svatba?

Hazard, adrenalin i sport! Tyhle koníčky známých vás překvapí!


Novinky z NOVY