DRAZÍ SOUSEDÉ: Boj o milionové dědictví začíná! Kdo ho vyhraje?

Aktualizováno 28.05.2016


Na jedné straně milionové dědictví, na straně druhé závistiví sousedé. Už v pondělí 14. března se tento boj o peníze na obrazovkách televize Nova rozběhne naplno, a to v novém komediálním seriálu Drazí sousedé. Jeho režie se ujal někdo, koho ze seriálů televize Nova dobře znáte.

Zdroj: TV Nova

Ve vesničce Vlkov na okraji národního parku zažijí už brzy tamní obyvatelé veliké pozdvižení. O to se postará jeden z nich – zesnulý dědeček Alois , který odkázal svým vnoučatům neuvěřitelné dědictví! 30 milionů korun!

Zdroj: TV Nova

Má to ale jeden háček. Vnoučata Kateřina, Tomáš a Filip si peníze rozdělí rovným dílem, ale jen pod jednou pod podmínkou – musí po dobu jednoho roku žít v dědečkově zpustlém domě. 

V případě, že pravidla poruší, propadnou miliony obci. A místí si ani nic jiného nepřejí! Mají totiž jasnou představu, jak by s penězi naložili! Čeká nás tak napínavý příběh boje vnoučat s vesnicí o milionové dědictví!

Těšit se můžete i na Milana Steindlera, který seriál režíruje, a dokonce si v něm i zahrál.

 

Zdroj: TV Nova

Připravte se na humor, životní zvraty, lásky a přátelství. Seriál Drazí sousedé startuje už v pondělí 14. března, a uvidíte ho vždy v pondělí a ve středu od 20.20 na Nově.

 

Nepřehlédněte:

Tohle nikde neuvidíte: Triky maskérů z nové pohádky Řachanda! Poznáváte známou herečku?

Legendární show Chcete být milionářem? se vrací! PŘIHLASTE SE právě teď

 


Novinky z NOVY