Nová zábavní show CO NA TO ČEŠI startuje už 21. března!

Aktualizováno 13.05.2016

Co na to češi
Zdroj: TV Nova

Už v pondělí 21. března uvede televize Nova novou zábavnou soutěžní show Co na to Češi, na kterou se všichni diváci mohou těšit vždy od pondělí do pátku od 17.30! A stále se do ní můžete hlásit, zjitěte více.

V soutěži se mezi sebou utkají dva pětičlenné týmy, které budou mít za úkol odhadnout, co na jednoduché otázky z běžného života odpovědělo sto oslovených Čechů. Sledujte napínavou bitvu až o statisíce korun a tipujte správné odpovědi společně se soutěžícími! Zjistěte, Co na to Češi!
 
Všichni milovníci zábavy se stále mohou do soutěže hlásit. Užijte si zábavu se svými blízkými a získejte hodnotné ceny! Stačí dát dohromady tým pěti lidí, ať už příbuzných nebo dobrých známých, a co nejdříve se přihlásit. A jak na to?

Zájemci o účast v soutěži se mohou hlásit prostřednictím FORMULÁŘE ZDE nebo na telefonním čísle 733 354 201. Je potřeba zadat základní informace o všech pěti členech týmu:

1. jméno a příjmení;
2. věk;
3. zaměstnání;
4. telefon;
5. e-mailová adresa;
6. místo bydliště.


♦ Přihlaste se prostřednictvím formuláře ZDE ♦Tým by se měl shodnout také na společném názvu, pod kterým budou v soutěži vystupovat. V případě rodinného týmu může vycházet ze společného příjmení, u týmů smíšených je možné zvolit si název vlastní, který by měl být snadno vyslovitelný a neměl by odporovat dobrým mravům.

 

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Víme, jak bude vypadat studio v show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

NOVÝ SERIÁL DRAZÍ SOUSEDÉ: Tohle jsou hlavní hrdinové! A začíná už 14. března

Legendární show Chcete být milionářem? se vrací! PŘIHLASTE SE právě teď


Novinky z NOVY