Hazard, adrenalin i sport! Tyhle koníčky známých vás překvapí!

Aktualizováno 22.07.2016

Koláž - Koníčky slavných

Ačkoliv se to občas nezdá, i herci žijí normální život. Když zrovna nejsou před kamerou, hledají si nejrůznější způsoby, jak se odreagovat. Někteří tráví svůj volný čas stejně jako většina z nás, jiní jsou ale pěkně výstřední a jejich koníčky vás určitě překvapí.

Petr Rychlý

Představitel Čestmíra Mázla v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si čas od času trochu zahazarduje. Věnuje se pokeru, ale nutno dodat, že je mu štěstí nakloněno. Zvítězil hned v několika turnajích a bývá tradicí, že se bežně umísťuje na předních příčkách. Herci ale nejde jen o peníze. V první řadě je to pro něj koníček, což dokazuje i třeba jeho účast na charitativním turnaji. Svou výhru věnoval Ústavu následné péče a rehabilitace.


Ljuba Krbová

Sympatická Anička ze seriálu Ulice již procestovala pěkný kousek světa. Ljuba Krbová se svým partnerem sdílí zájem o cestování a focení. Pro dobrou fotografii je ochotna i riskovat. Velkou náklonnost má především k Asii. Právě tato slabost ji přivedla i ke cvičení wu-shu. Cvičí pravidelně, a pokud se jí nepodaří kvůli práci stihnout trénink, vždy si lekci vynahradí. Pro svou profesi to navíc považuje za obohacující, protože se i na jevišti hodně naběhá.

Zdroj: Jakub Deml


Martina Randová

Představitelka ztřeštěné Heluš ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se netají tím, že miluje spánek. Považuje ho největší relax a pokud zrovna netočí, nemá potřebuju vymýšlet jiné aktivity, klidně vyspává až do do 11 hodin dopoledne.

Zdroj: Archiv TV Nova

Získal zlatou medaili a byl nevěrný! 10 věcí, které jste o Tomáši Klusovi netušili!


Patricie Solaříková

Patricie je známá svojí láskou ke zvířatům. Když zrovna netočí seriál Ulice, věnuje se svým dvěma fenkám anebo pomáhá zvířátkům v nouzi, pro které se svými kolegy nafotila charitativní kalendář Psí život. Kromě toho všeho má ale sympatická Patricie ještě jeden velký koníček, a to doslova. Jmenuje se Amy. K jezdectví se Patricie dostala před osmi lety a sedět na koňském sedle ji moc baví. Dokonce tak, že sama byla na chvíli instruktorkou jízdy na koni.


Pavel Novotný

Zato další herec ze seriálu Ulice, Pavel Novotný, má velmi netradiční koníček. Představitel záporáka Radka Mastného totiž navrhuje zvony. A podle všeho je v tom docela dobrý, protože všech 19 zvonů, které navrh bylo i vyrobeno.

Zdroj: TV Nova


Anna Kadeřávková

I když má Anička momentálně plné ruce práce s natáčením, moderováním a především přípravou na maturitu, udělá si čas na své koníčky. Skvělou postavu má vytrénovanou díky sportu. Několik let dělala závodně atletiku, její disciplínou byl především běh na 800 metrů. Kromě sportu se věnovala i hudbě, konkrétně hře na klavír.

Zdroj: TV Nova


Sara Sandeva

Aničky spolužačka a kolegyně ze seriálu Ulice, Sara Sandeva, pochází z Makedonie. Proto se není čemu divit, že její velkou zálibou je cestování. Baví ji poznávat nové kultury, mentality obyvatel jiných zemí, národní zvyky a jídlo.

Zdroj: TV Nova

Ladislav Ondřej

Představitel Jakuba Mázla má velmi rád adrenalin. A právě při natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se mu splnil sen a mohl si vyzkoušet další adrenalinový sport – skok padákem. I když to tedy nejprve vypadalo, že skákat vůbec nebude. Tvůrci seriálu se totiž báli o jeho zdraví, a tak najali kaskadéra. Ladislav ale adrenalin opravdu miluje, a tak si padákem skočil ve svém volnu a soukromé záběry poté poskytl tvůrcům seriálu.

Zdroj: Nova.cz


Hana Mašlíková

Moderátorka Snídaně s Novou naprosto propadla sportu. Skoro denně navštěvuje posilovnu nebo se věnuje thajskému boxu. Sportováním trávila tolik času, že se nikdo ani nedivil, když  začala randit se svým trenérem, se kterým se nedávno zasnoubili. Spolu s ním dokonce založila web, který se věnuje zdravému životnímu stylu a především cvičení.

Zdroj: facebook.com


Tereza Šnoblová

Netradiční koníček má i reportérka a moderátorka Televizních novin. Ta ve svém volném čase ráda maluje. Ale ne jen tak něco. Tereza totiž maluje nástěnné hodiny, které už i vystavovala na vlastní výstavě.


Nepřehlédněte:

LÁSKA V SERIÁLECH: Který seriálový pár je podle vás ten nejzamilovanější?


Alergie slavných: Jakou kytkou nepotěšíte Gotta a po čem otéká Krainová?


7 NEJVĚTŠÍCH SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo neodolal pokušení?

 

 

 

 


Novinky z NOVY