Jak sbalit ženu svých snů? Dělejte to jako celebrity!

Aktualizováno 30.07.2016

Hvězdné páry
Zdroj: Nova.cz

Jak se seznámily nejkrásnější páry showbyznysu? Třeba Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý nebo Nikol Kouklová a Karel Heřmánek z Ordinace? Přečtěte si jejich příběhy a můžete se inspirovat i vy!

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

Taťána Kuchařová tvoří pár s Ondřejem Brzobohatým od roku 2013 a letos svůj vztah zpečetili svatbou. Ondřeje znal málokdo, dokud s Laďkou Něrgešovou nezačal moderoval první ročník SuperStar. Taťána je historicky nejúspěšnější Miss České republiky. Získala tituly Miss České republiky 2006, Miss sympatie, Miss Sahara, Miss Nejsympatičtější hlas, Miss Elegance 2006 a především Miss World 2006, když zazářila nad sto třemi nejkrásnějšími ženami z celého světa. Jistě souhlasíte, že taková žena si může vybírat. A proč se rozhodla právě pro Ondřeje?

Ondřej na tuto otázku odpovídá zcela jednoduše, řídit se tím můžete i vy: „Tak já bych měl jednu krátkou radu pro ty, kteří to řeší. Pokud chcete vůbec zaujmout jakoukoliv ženu, ať už Miss World nebo trafikantku z Můstku, buďte džentlmeni, ne hulváti.“  A Taťána k tomu dodává: „Ondřej má pravdu v tom, že se spousta mužů neumí chovat, protože nevědí, jak na to.

Zdroj: TV Nova

Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk

Další žena podobného jména, Tatiana Vilhelmová, už šest let šťastně žije po boku o šest let mladšího Vojty Dyka. Předtím než poznala Vojtu, byla osm let vdaná. Co Vojtu přitahuje na starší ženě? „Na Táně je výjimečný její oheň,“ říká. A Táňa?
O Vojtovi se ví, že ho všechny děti milujou. Kamkoli přijdeme, všechny děti si sedají k němu už jenom proto, že on umí spoustu legračních zvuků na pusu, dělá fórky, které děti zbožňujou. Je to věčně usměvavej člověk, takže k němu tíhnou nejen děti, ale i dospělí.“

Stejně jako Taťána s Ondrou, natočili spolu Tatiana s Vojtou zamilovaný videoklip. Muzikanti Ondra i Vojta dobře vědí, že aby vztah vydržel, musí o něj pečovat a dávat své dívce najevo, že o ni stojí. Třeba tím, že společně natočí videoklip. Zkuste to i vy!

Zdroj: TV Nova

Anna Kadeřávková a Johan Mádr

Vztah Johana Mádra jako Richarda a Anny Kadeřávkové jako Roziny z Ulice skončil kvůli smrtelné autonehodě Richarda. Ve skutečnosti jejich vztah neskončil, právě naopak – v soukromí tvoří pár! „V tuhle chvíli se mi líbí jedna blonďatá, dlouhovlasá, dlouhonohá dívka,“ nechtěl se nejdřív Johan moc svěřovat. Tihle dva si zkusili milostné scény nejdřív nanečisto, před kamerou. Zkuste to někdy i vy – jen tak nanečisto – a uvidíte, co se stane!

Zdroj: TV Nova

Nikol Kouklová a Karel Heřmánek

Charismatický syn Karla Heřmánka a také představitel Radka Pokorného v Ordinaci v růžové zahradě 2, Karel Heřmánek mladší, si se seriálovou kolegyní, Nikol Kouklovou, k sobě cestu našli už na škole. Jiskra mezi nimi přeskočila velmi neobvykle - při škrtící scéně z Othella. Karlovi se na Nikol líbí její vyřídilka a to, s jakým nadšením přistupuje k výzvám. Karel Nikol okouzlil tím, jak je společenský, všestranný a talentovaný. A také jí často říká, jak jí to sluší. Důležitá věc!

Zdroj: TV Nova


Míša Doubravová a Roman Tomeš

Míšu Doubravovou, alias Bětku Klimešovou z Ulice, požádal o ruku herec a zpěvák Roman Tomeš během vyprodaného muzikálového představení Osmý světadíl, ve kterém se poznali. Roman po představení pokleknul a požádal ji o ruku. Bětka ho samozřejmě neodmítla a svatbu plánují na červen. Plánuje ji v přírodě, všichni budou bosí a uvolnění. Jste i vy podobně kreativní při plánování důležitých životních okamžiků?

Zdroj: TV Nova

 


Novinky z NOVY