LÁSKA V SERIÁLECH: Který seriálový pár je podle vás ten nejzamilovanější?

Aktualizováno 05.06.2016

Nejzamilovanější páry seriálů
Zdroj: TV Nova

Lásky seriálových párů se už dávno zabydlely v našich obývacích pokojích i ložnicích. Pomozte nám najít nejromantičtější dvojici z vašich oblíbených seriálů na Nově!

Franta a Skyler z Ulice
Franta z Ulice vidí po nějaké době svoji lásku, Skyler. Jeho vyznání je o to roztomilejší, že Skyler nerozumí dobře česky. Franta jí do ouška šeptá krásně pomalu a zřetelně. Přitom samozřejmě dochází k milému nedorozumění, to jak Skyler Frantovi nerozumí všechna slova. 

Zdroj: TV Nova

Veronika je zamilovaná do faráře!

Richard a Rozina z Ulice

Smrt partnera je jedna z nejtěžších zkoušek v životě. V seriálu Ulice si touto smutnou zkušeností projde Rozina z Ulice, poté co přijde o svého přítele Richarda po autonehodě. Představitelka Roziny, Anna Kadeřávková, je v soukromí ale čerstvě zamilovaná. Třeba jí neštěstí v lásce před kamerou přineslo lásku v životě.

Zdroj: TV Nova


Simona a Rudolf z Ulice

Simona miluje svého veselého, dobrosrdečného Rudolfa, i když je doma někdy hodně dusno. Rudolf je totiž cholerik, a když se pro něco rozhodne, musí toho za každou cenu docílit. Simona to s ním nemá zrovna lehké.

Zdroj: TV Nova

Věrka šokuje Máru. Odchází od manžela!

Lumír a Světlana z Ulice

Lumírovi a Světlaně svatba napoprvé nevyšla kvůli intrikám jejich příbuzných. Ale nevzdali se a šli do toho znovu. Stali se vůbec prvním párem Ulice, který zpečetil svůj vztah svatbou.

Zdroj: TV Nova


Monika a Mára z Ulice

Monika s Márou bojují o svoji lásku s Márovou maminkou Věrkou. Ta má o synově vztahu svoje představy. Mladí se musí obrnit trpělivostí, protože Věrka se nehodlá vzdát.

Zdroj: TV Nova


Tereza a Roman z Ulice

Láska si hledá různé cesty. Třeba tak, že učíte něčí dceru a zamilujete se do jejího tatínka. To byl případ i Terezy a Romana. Má to ale háček, protože bez háčků se neobejde žádný vztah. Roman kvůli Tereze odejde od rodiny. Fandíte Tereze nebo Romanově bývalé ženě Daniele?

Zdroj: TV Nova

Speciálně na internetu: Nešťastně zamilovaná Veronika

Andrea a Hanák z Ordinace

Andrea z Ordinace musela svému milému Petrovi pomáhat z velkých problémů, ale pravá láska překoná všelico. Dokonce i to, že o svém svatebním dnu museli zachraňovat lidi při nehodě balónu a málem to vypadalo, že ze svatby sejde.

Zdroj: TV Nova

Bára a René z Ordinace
Báru do Kamenice málem nepřijali kvůli intrikám Tomáše Zajíce. Díky doktorovi Renému je tam však zpět. A už to mezi nimi jiskří a Tomáš zuří.

Zdroj: TV Nova


Ota a Hedvika: Nový pár ULICE?


Babeta a Hess z Ordinace

Nepřehlédnutelná vrchní sestra Babeta našla před časem štěstí v podobě svého manžela, operního režiséra, Alberta Hesse.

Zdroj: TV Nova


Standa a Laděna ze seriálu Na vodě

Čerstvou lásku na obrazovky TV Nova přinesl Lukáš Pavlásek jako Standa a jeho manželka Laděna (Iva Pazderková) v seriálu Na vodě. Kdyby váš milý potřeboval vydělat peníze, oblékl by se kvůli vám jako zlatá sochu a šel by si bez hnutí stoupnout na celý den na náměstí? Standa by pro Laděnu udělal všechno!

Zdroj: TV Nova

 


Novinky z NOVY