Nový singl Martina Haricha plný vášně se vás dotkne! Pro koho ho složil?

Aktualizováno 03.03.2016


Finalista SuperStar 2011 Martin Harich má nový singl. Kdy se na něho můžete těšit a pro koho romantický song složil? Podívejte se!

Martin Harich se v poslední době zapsal do mysli posluchačů vynikajícím postupem v nejprestižnější evropské pěvecké soutěži a následným úspěchem vlastní anglické skladby Chocolate. Tato píseň si úspěšně vedla ve slovenských i českých hitparádách.

 

Zdroj: TV Nova


NA BARU s Martinem Harichem: Jak to má s holkama?Nyní Martin připravuje nový singl, tentokrát v jeho rodné slovenštině. Píseň Čo potom složil pro svoji stávající přítelkyni. „Věřím, že vás tahle nahrávka pochopí. Vložil jsem do ní kousek ze sebe. Na jedné straně je to velmi osobní skladba, kterou jsem celou nahrál a zprodukoval doma, na straně druhé - něco podobného se asi dotýká každého z nás,“ představuje novinku Martin. Čo potom je emotivně nesmírně silná píseň o tom, co všichni cítíme a očekáváme na začátku i v průběhu životních vztahů.

 Nový singl Čo potom vyjde 14. února - tedy na Valentýna. Podívejte se na krátkou ukázku, kterou si pro vás Martin připravil.ČTĚTE TAKÉ:

Přijďte společně s námi oslavit narozeniny TV Nova!

Štěpán Urban ze SuperStar má rád starší ženy! Co na to jeho maminka?

 


Novinky z NOVY