Seriálová úmrtí: Která z postav vám chybí nejvíc? Hlasujte!

Aktualizováno 28.06.2016


Magda Mázlová, Dalibor Frynta, Hrihorij Lisečko - nejen tyto postavy nás v seriálu Ulice a Ordinace nadobro opustily. Připomeňte si i další seriálová úmrtí a hlasujte!

Stanislav Nykl
Po hádce se synem Lumírem dostal Stanislav Nykl z Ulice infarkt a ani přes rychlou pomoc lékařů nepřežil. Herec Bronislav Poloczek zemřel po dlouhé nemoci pět let po své seriálové postavě.

 

Zdroj: TV Nova


Hrihorij Lisečko
Smrt oblíbené postavy seriálu Ulice diváky šokovala. Hrihorij trpěl depresemi, které zaháněl alkoholem a cigaretami. Po večírku u Lumíra odešel do Bedřichové dílny. Tam nedopatřením způsobil požár a uhořel.

• Rozlučka s Hrihorijem: Slzy, smích a objetí

 

Zdroj: TV Nova


Klára Pešková
Klára Pešková byla manipulátorka, která lidem z Ulice pila krev. Po její náhlé smrti se dlouho spekulovalo, kdo za jejím zabitím stojí. Policejní vyšetřování nakonec odhalilo, že to byla Ivana, kdo Kláru ze schodiště shodil. 

 

Zdroj: TV Nova


Marek Stránský
Náhlá smrt překvapila každého z Ulice. Manžel Digi zemřel po krátké, vážné nemoci – leukémii. Po jeho smrti se Digi vrátila zpátky z Londýna i s dcerami  Julii a Patricii. Marka ztvárnil Ondřej Brzobohatý.

 

Zdroj: TV NovaRichard Weber
Nečekaná smrt Richarda všechny šokovala. Na maturitním plese se pohádal s Rozinou a rozhodl se, že v podnapilém stavu sedne za volant. Řízení však nezvládl, havaroval a na místě zemřel. Studenta Richarda zahrál Johan Mádr.

 

Zdroj: TV Nova

 

• SMUTNÁ LOUČENÍ V ORDINACI: Magda, Frynta, Haken a další. Kdo vám chybí nejvíc?


Honza Haken
Honza byl inženýr a miloval doktorku Barnovou. Poté, co spadl při slaňování z výškové budovy, se uhodil do hrudníku a i přes rychlou první pomoc zemřel. Honzu hrál v Ordinaci v růžové zahradě 2 pohledná Martin Trnavský.

 

Zdroj: Korzo


Dalibor Frynta
Dalibor se zákeřnou rakovinou bojoval dlouho. První velký boj vyhrál, nemoc se ale nemoc vrátila s o to větší vervou. Dalibor Frynta je přitom z mála postav, která se v Ordinaci v růžové zahradě 2 objevuje i po své smrti

• VIDEO z Ordinace: Dalibor Frynta se vrátil ve vzpomínkách!

 

Zdroj: Archiv TV Nova


Magda Mázlová
Nedoléčená viróza způsobila u Magdy z Ordinace náhlý srdeční kolaps. Všichni si ale byli jistí, že se z toho dostane, to se ale nestalo. Natáčení umírání bylo nejen pro herečku Markétu Plánkovou velmi emotivní.

 

Zdroj: TV Nova


Marie Pokorná
Marie dlouho bojovala se žloutenkou. Těsně před transplantací se jí přitížilo a nakonec umřela na selhání jater. 

• Proč musela Marie zemřít? Tady máte jasnou odpověď!

 

Zdroj: Archiv TV Nova


Pavel Strnad
Suchý se dozvěděl, že Pavel Strnad poslal Zdeně zamilovanou zprávu a dojde mezi nimi ke konfliktu. Dopadlo to tak, že Suchý udeřil Strnada a ten po stresující situaci vážně havaroval. Na druhý den zemřel. Nebojácného Pavla Strnada ztvárnil herec Filip Čáp.

 

Zdroj: TV Nova

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Jak se v Ulici natáčela intimní scéna Franty a Skyler?

Když HERCI točí se svými DĚTMI! Poznali jste potomky slavných?


Novinky z NOVY