RunTour zahájila registrace, chybět nebudou tváře TV Nova

Aktualizováno 11.02.2016

Z. Hekdová, M. Hejda
Zdroj: TN.cz

Inna Puhajková, Hanka Mašlíková, Iveta Kořínková, Petr Říbal nebo Martin Čermák. Moderátorská jména, která dobře znáte z naší televizní obrazovky, nejsou jen populárními tvářemi, oni za to umí i pořádně vzít. Vždyť každý z nich už za sebou má alespoň jeden závod běžeckého seriálu RunTour. A v roce 2016 poběží znovu, přidáte se k nim? Registrace byly právě spuštěny.

"Zájem o závody je obrovský, což nás moc těší. Byli jsme zvědaví, jak rychle se bude plnit nový běh v Ústí nad Labem a tam je dokonce ta pobídka jedna z největších,“ říká tiskový mluvčí RunTour, Richard Valoušek. Ten zároveň upozorňuje, že pokud se běžci přihlásí mezi prvními 500 na každý závod, dostanou tradičně zdarma funkční běžecké tričko. "To bude na každý závod v unikátní barvě a designu, nestane se tak, že by naši věrní běžci měli doma dvě stejná trička,“ dodává Valoušek.

 

Toho nejvíce těší, jak se startovní listina plní rodinami. "RunTour se od svého vzniku v roce 2011 profiluje jako přátelský závod pro celé rodiny, ten trend chceme maximálně udržet, i proto nám výrazně nerostou kapacity běhů, držíme i tratě pro děti, které jsou pro nás silnou cílovou skupinou,“ vysvětluje Valoušek a doplňuje. "Stává se už trošku tradicí, když na startu nejmenších dětí vidíte maminku, jak peláší se svým synkem, pak vyrazí jejich starší dítě a odpoledne si to rozdají mezi dospělými rodiče. Celá rodina má pak pořádný zážitek.“

Zdroj: TN.cz

Registrace budou pokračovat až do vyprodání jednotlivých běhů, pořadatelé rovněž nabízejí možnost darovat startovné jako dárek nebo si dokoupit závodní tričko. "Unikátní medaile pro každý závod, kterou dostane v cíli každý běžec na speciálních tkaničkách od bot, bereme už jako samozřejmost,“ uzavírá téma RunTour její tiskový mluvčí.


Registrujte se
ZDE.

 

Termínovka RunTour 2016:


České Budějovice - 16. 4. 2016
Hradec Králové - 30. 4. 2016
Ústí nad Labem - 28. 5. 2016
Olomouc - 11. 6. 2016
Liberec - 16. 7. 2016
Plzeň - 20. 8. 2016
Ostrava - 3. 9. 2016
Brno - 17. 9. 2016
Praha - 1. 10. 2016
Pardubice – bude upřesněno
 


Novinky z NOVY