Pařba v Bangkoku byla v ohrožení kvůli soudnímu procesu! Proč se uvažovalo o zrušení premiéry?

Aktualizováno 11.04.2016

Pařba v Bangkoku - 11
Zdroj: TV Nova

Druhé pokračování komediálního „Hangoveru“, který ve slovenském překladu zní „Vo štvorici po opici“, se neobešlo bez komplikací! Kromě soudního procesu si jeden z herců musel projít doslova peklem. O koho se jedná a co se mu stalo?

Scéna, během které Stu zjistí, že mu chybí jeden zub, nebyla upravena pomocí počítače. Herec Ed Helms v patnácti letech přišel o jeden zub a nechal si udělat implantát, takže si během natáčení implantovaný zub sundal.

 

Zdroj: TV Nova


Asi jste si říkali, jak mohli naučit opičku kouřit. Ve skutečnosti vůbec nekouřila. Cigareta byla jenom pouhá napodobenina. Opička je ale v Hollywoodu jako doma. Zahrála si taky ve snímku Noc v muzeu nebo ve filmu Ošetřovatel.

 

Zdroj: TV Nova


I přesto, že v prvních třech dnech od uvedení do kin vydělal film 120 milionů dolarů, neobešel se bez nominace na Zlatou malinu, kterou dostal herec Ken Jeong za nejhoršího herce ve vedlejší roli.

 

Zdroj: TV Nova


Během natáčení se šuškalo, že tehdejší prezident USA Bill Clinton si zahraje ve filmu. Mylná informace vznikla tehdy, když se prezident skutečně odjel podívat na různé lokace filmu a to v době natáčení. Jak si ale můžete všimnout, žádnou postavu si ve snímku nezahrál.

 

Zdroj: TV Nova


Nejhorší natáčecí chvilky zažíval Ed Helms, který během natáčení dostal otravu z jídla. A tak pro něho natáčení scény, ve které tancuje na ulice bez trička, byla hodně náročná. Během pauzu byl údajně schoulený do klubíčka, aby se bolesti trochu zmírnily.

 

Zdroj: TV Nova


Premiéra Pařby v Bangkoku byla ohrožena a to kvůli tetování, které měl Mik Tyson. Ozval se totiž jeho tatér, který byl autorem vzoru a žádal zrušení premiéry a dokonce s tím šel i před soud. Nakonec to dopadlo tak, že mu soud přiznal autorská práva, ale premiéru naštěstí povolil.

 

Zdroj: TV Nova


Jakmile Stu během natáčení odhalil své tetování na čele, Bradley Cooper se neudržel a začal se smát. Původně to měla být jenom zkažená klapka, ale režisér se rozhodl, že tento moment ve snímku ponechá.

 

Zdroj: TV Nova


Ve filmu se objevil boxer Mike Tyson, který zazpíval na Stuově svatbě. Problém byl ale ten, že boxer neuměl zpívat, a tak mu nezbývalo nic jiného, než chodit na hodiny zpěvu. No, nakonec se to vyplatilo a scéna se povedla.

 

Zdroj: TV Nova

 

 


ČTĚTE TAKÉ:

Poznáte ji? Vyrostla do krásy a stala se módní ikonou všech žen!

Který seriálový herec dabuje Dr. House? HLASY vašich oblíbených postav vás překvapí!

 


Novinky z NOVY