Laura z ROMÁNU PRO ŽENY: Zažila hrůzu! A jak se má nyní?

Aktualizováno 14.02.2016

Zuzana Kanócz
Zdroj: isifa.com

Je to už 12 let, co se na filmových plátnech objevil snímek režiséra Filipa Renče Román pro ženy se ztřeštěnou Laurou. Jak se od té doby změnil život její představitelce Zuzaně Kanócz? Prošla si peklem, ale jde dál.

Když Zuzana Kanócz v roce 2005 romantickou komedii Román pro ženy natáčela, bylo jí 25 let. Tento snímek pro ni byl úplně první zkušeností, co se natáčení celovečerního filmu týká. Talent v ní objevil Filip Renč, stejně jako například u Ani Geislerové, role Laury ji sedla naprosto dokonale.

Zuzana Kanócz a Marek Vašut v Románu pro ženy

Zdroj: TV Nova


Nepřehlédněte:

• 5 zajímavosti o filmu Román pro ženy: Věděli jste, jak se natáčely erotické scény?
 

Po svém filmovém debutu začala dostávat další role, ale už ne jenom ty divadelní, na které byla dříve zvyklá, ale i další filmové a také seriálové. Kromě toho přijala i další významnou roli, která ji zaměstnává naplno i nyní - v roce 2013 se stala maminkou. A že to pro ni nebylo jednoduché, prošla si hrůzou, rok předtím totiž potratila v pátém měsíci těhotenství. Se svým partnerem Jurajem Lojem ale nic nevzdali a nyní mají krásného syna Lucase.

Těhotná Zuzana Kanócz a její přítel Juraj Loj

Zdroj: facebook.com


Zuzka se svému synovi chce věnovat úplně naplno, takže herectví šlo prozatím stranou. Přesto přiznala, že kdyby přišla nějaká velmi zajímavá nabídka, zřejmě by ji neodmítla.

Zdroj: isifa.comČTĚTE TAKÉ:

Historická Trója: Tyhle filmové chyby jste ve filmu na 99,9% přehlédli!

VIDEO: Kdo dabuje populární postavičky ve filmu Čtyřlístek ve službách krále? Neuhodnete!

ZAJÍMAVOSTI o filmu Ať žijí duchové: Představitelku Leontýnky potkal tragický osud!

ŠTĚPÁNKOVY HOLKY Z BÁSNÍKŮ: Jak teď všechny vypadají?
 


Novinky z NOVY