VÁNOCE celebrit: Podívejte se na přípravy Lucie Bohryové či Zorky Hejdové!

Aktualizováno 24.04.2016

Vánoce celebrit
Zdroj: TV Nova

Štedrý den už je za dveřmi a nejen tváře TV Nova dokončují své přípravy. Rychle dokoupit poslední dárky, vymyslet sváteční menu, nazdobit stromeček. Podívejte se, jak jim to jde!

„K nám chodí Ježíšek, ale musím mu trochu pomáhat,“ okomentovala příspěvek na sociální sítí krásná moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, když vyrazila na poslední nákupy. 

Zdroj: TV Nova


A nenechala si ujít ani návštěvu vánočních trhů.

Zdroj: facebookový profil celebrity

I moderátorka Snídaně s Novou Zorka Hejdová nenechává nic náhodě a na vánoční chvíle se připravila se vší parádou. A musíme uznat, že i s parohami vypadá úžasně.

Zdroj: TV Nova
 

Ale pozadu není ani v domácích vánočních přípravách. Podívejte se, jaké dokonalé perníčky Zorka zvládá.


 

Sváteční oblečení má nejen pro sebe vyřešené i sporťák Michal Hrdlička, který o Štědrém dni bude pilně pracovat. Na sociální síti se pochlubil šatičkama, které má přichystané pro svou dcerku Lindu. 

Zdroj: TV Nova

 

Vánočně naladěný je i moderátor Snídaně s Novou Petr  Říbal, který kromě vánočních příprav stíhá i moderování se svým kolegou. Roztomilý Santa obleček mu sedne! 

Zdroj: TV Nova

 

Krásné vánoční chvíle si užívá i herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková, která vyrazila na adventní trhy do Německa. 

Zdroj: TV Nova

 

Na Štědrý den je připravená i Míša Doubravová, kterou znáte ze seriálu Ulice coby Bětku. Se svým snoubence se rozhodli pro netradiční stromeček, který sami vyrobili. 

Zdroj: TV Nova
 
 

A jak se na Štědrý den připravujete vy? Už máte hotovo, nebo na poslední chvíli sháníte poslední vánoční dárky?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaké budou VÁNOCE na TV NOVA? Těšte se na premiérové i tradiční pohádky!

Originální sváteční tipy moderátorů: Jak nezešílet při nakupování a co na kocovinu?


Novinky z NOVY