Na samotě u lesa po 41 letech: Chalupu dědy Komárka nepoznáte! Jak DNES vypadá?

Aktualizováno 11.01.2019


Na samotě u lesa. Povedená komedie o tom, jak se městská rodina rozhodne utéct z Prahy a trávit více času v přírodě. Věděli jste, že herec Zdeněk Svěrák musel kvůli natáčení výrazně změnit svůj vzhled? A jak po 41 letech vypadají místa, kde se kultovní komedie natáčela? Budete překvapeni jejich proměnou!

Na samotě u lesa je oblíbená česká komedie režiséra Jiřího Menzela a Zdeňka Svěráka, který k ní napsal scénář a zahrál si v ní i jednu z hlavních rolí. Tato česká komedie se stala legendární nejen díky hláškám a scénám. Kdo by zapomněl na: "To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou!" :-)Zdeněk Svěrák 
nám v rozhovoru odhalil několik tajemství z natáčení! Tak třeba on sám musel kvůli filmu projít i změnou image. V běžném životě nosil plnovous, režisér Jiří Menzel však přišel s nápadem, že jako Pražák bude věrohodnější oholený, a tak musel jít plnovous dolů.Prozradil ale třeba i to, která scéna se točila na sedmkrát a proč i jak to bylo s padacím lehátkem! V reportáži se ale i dozvíte skutečný věk Josefa Kemra, který ztvárnil dědu Komárka a další zajímavosti.

Zdroj: TV Nova


Také jsme se vypravili na místa, kde se pověstná rodinná komedie natáčela. Zdevastovanou chalupu dědy Komárka byste dnes hledali marně... Více už ve VIDEU!


Chalupa DNES:

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz


Zdroj: Jakub Deml/TN.cz


Zdroj: TV Nova


Zdroj: TV Nova


Zdroj: Jakub Deml/TN.czMlýn DNES:

Zdroj: TV Nova


Zdroj: TV Nova


Zdroj: TV Nova


Zdroj: TV Nova


 

 

ČTĚTE TAKÉ: 

TAJEMSTVÍ seriálu Chalupáři: Proč Sovák nikdy nesundával čepici?

Jak utopit dr. Mráčka: Aneb jak se točily skoky do umyvadla!

SLUNCE, SENO, JAHODY: Takhle teď vypadají hlavní představitelé. Poznali byste je?

ŠTĚPÁNKOVY HOLKY Z BÁSNÍKŮ: Jak dnes tyhle krásky vypadají?

TO BYLA POHÁDKA! Podívejte se, jak dnes vypadají herci z Princezny ze Mlejna!

Pseudonymy českých hvězd: Rodná příjmení by jim spíš než slávu přinesla výsměch!

 

 


Novinky z NOVY