5 NEJ MOMENTŮ Českého Slavíka 2015: Vtipkující Karel Gott dojal celý sál!

Aktualizováno 05.04.2016

Český Slavík Mattoni 2015 - Koláž

Jubilejní 50. ročník ankety Český Slavík Mattoni 2015 přinesl mnoho zajímavých momentů. Tady je těch 5 nejlepších!

♦ CELÝ ZÁZNAM ČESKÉHO SLAVÍKA SLEDUJTE ZDE ♦

 

Bouček má svého pomocníka

Hned na začátku přenosu si Libor Bouček na podium dovedl moderátorského pomocníka, který se jen tak nevidí. „Je to německý ovčák, teda zatím spíš taková ovčáček...říkám mu Jirka,“ poznamenal Bouček a všem bylo jasné, jakým směrem míří.


 

Největší „selfíčko“

Známé osobnosti si na předávání cen obecně velmi často a rády dělají společné selfie. A selfie si se všemi v obecenstvu rozhodl udělat i moderátor večera Libor Bouček. Aby se ale všechno povedlo, musel si pořídit pěkně dlouhou selfie tyč!
 

 

Lucie Bílá je plnoletá!

Příští rok oslaví tahle zlatá slavice padesátiny, v Českém Slavíku ale letí čas trochu pomaleji – tam je Lucii Bílé teprve osmnáct. Pro slavičí sošku v kategorii Zpěvačka roku si Lucie Bílá na podium letos vyběhla už po osmnácté!

Zdroj: ČTK


Brunetka Lucie Vondráčková překvapila!

Stříbrná slavice Lucie Vondráčková překvapila svou novou barvou vlasů – pokud jste totiž v hledišti očima hledali známou blondýnku, mohli jste ji snadno přehlédnout. Lucie změnila barvu a teď je z ní půvabná brunetka. A slušelo ji to neuvěřitelně!

 

Kája nezklamal!

Do poslední chvíle se spekulovalo, jestli mistr, kterého v poslední době trápí jeho zdravotní stav, na předávání cen dorazí. A Karel Gott své fanoušky nezklamal! Ke konci přenosu jste ho mohli zahlédnout na jednom z balkonů a objevil se i na podiu, kam si přišel převzít sošku za první místo v kategorii Zpěvák roku, cenu Absolutní Slavík a speciální cenu platinového Slavíka. A zasloužil si standing ovation a neutuchající potlesk!

Zdroj: ČTK

Novinky z NOVY