Kopa zábavy ze Slovenska! Valí se na nás Svokra, Kredenc a Vo štvorici po Slovensku!

Aktualizováno 05.11.2015

Pořady Markízy - koláž

Skvělé komičky, starostlivá tchyně nebo čtveřice mladých cestovatelů. Na videoportálu NOVA Plus.cz vám přinášíme pořady, které na Slovensku slaví obrovské úspěchy!

Svokra

Tchyně, která pomáhá zlepšovat vztahy v rodině? To není fantasy, ale úspěšná slovenská reality show Svokra. Gizka Oňová je zázračná tchyně, která pomáhá rodinám, které se ocitly v těžkostech. Na nové díly pořadu plného typů, jak vést domácnosti, se na NOVA Plus můžete těšit každý pondělí.

 

Podívejte se:
ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Velké životní změny a drsný vzkaz od Lídy nahradnímu manželovi

Kredenc

Humoru a zábavy není nikdy dost! A aby důvody k zasmání nechyběly ani vám, přinášíme vám skeč-šou televize Markíza. Show Kredenc, která slaví na Slovensku veliké úspěchy, přináší satirické zprávy a parodie na aktuální společenská a politická témata. Na nové díly se můžete na NOVA Plus těšit každý pátek.Vo štvorici po Slovensku vlakom

Robo, Juraj, Lukáš a Majo. Čtveřice, která objevuje krásy Slovenska. Jejich cestování vlakem ale není tak idylické, jak by se mohlo zdát. Scénáristé totiž nedali téhle slovenské čtveřici mapu ani žádné informace o tom, jaké nástrahy je čekají. Na nové díly se na NOVA Plus můžete těšit každou středu.


Všechny výše uvedené pořady sledujte každý týden na
NOVA Plus ZDE.


Novinky z NOVY