Herečka Cameron Diaz je nejnebezpečnější celebritou internetu! Proč?

Aktualizováno 18.10.2015

Cameron Diaz
Zdroj: Twitter

Cameron Diaz patří k nejpopulárnějším herečkám Hollywoodu. Každou chvíli bývá oceněna buď jako nejoblíběnější, nebo nejhezčí herečka. Podívejte se spolu s námi na tajnosti, které jste o Cameron zřejmě netušili.

Každý rok se v kinech objeví alespoň jeden film, ve kterém tato blondýnka hraje. Není se čemu divit. Jako začínající herečka se rozhodla, že každý rok natočí jeden film. Naštěstí se práce nebojí a za rok stihne filmů více. 

 

Zdroj: Korzo

 

Ještě předtím, než se stala žádanou herečkou, stihla toho v životě hodně. V 16 letech odešla z domova a díky úspěchu v modelingové soutěži cestovala několik let po světě. Start její kariéry však nebyl tak hladký jak by se mohlo zdát. Ze začátku se proslavila spíše alkoholovými večírky, než pořádným hereckým výkonem. To se naštěstí změnilo po úspěchu filmů Maska a Svatba mého nejlepšího přítele. 

 

Nepřehlédněte:

 Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

 Zajímavosti o filmu Spider-Man: Jaká tragická událost silně ovlivnila natáčení?

 

Cameron byla vždy známá svým negativním názorem na děti. S hrdostí prohlašovala, že vlastní děti nikdy v životě nechce. Prý už je na světě lidí dost. Letos ale přišla s překvapujícím prohlášením. Na stará kolena (42) totiž uvažuje, že by si děti přeci jen pořídila. Může za to její manžel Benji Madden, zpěvák kapely Good Charlotte, kterého si v lednu Cameron vzala.

 

Zdroj: isifa.com
 

 

V loňském roce se Diaz stala také spisovatelkou. Napsala knihu The Body Book, ve které radí ženám, jak mít ráda své tělo, jak se stravovat a žít zdravě. Kniha se velmi brzy stala bestsellerem u žen a dívek po celém světe. Otázka zní, jestli tam píše i o své lásce k hamburgrům a fast-foodů.

 

Zdroj: Twitter
 

 

V knize The Body Book Cameron mimo jiné píše bez zábran o svém těle, i o hygině. V jedné kapitole čtenáře trochu šokovala. Vzdává v ní totiž hold přírodnímu ochlupení. Zcela odsuzuje momentální hollywoodskou posedlost, kdy si ženy nechávají odstranit chloupky z celého těla.

 

Zdroj: terrysdiary.com
 

 

Až si za chvíli budete o blonďaté herečce vyhledávat další zajímavosti, dejte si pozor. Herečka totiž byla vyhodnocená jako nejnebezpečnější celebrita internetu. Každá desátá stránka, obsahující jméno Cameron Diaz totiž zahrnuje i nebezpečný software, který může poškodit váš počítač.

 

Jak to Cameron sluší před kamerou spolu s Tomem Cruisem se můžete podívat již tuto sobotu ve 20:20 na TV Nova ve filmu Zatím spolu, zatím živi. 

 

Podívejte se také:

DABÉŘI HVĚZD: Viděli jste je vlastně vůbec někdy? Tady jsou! A i pořádně SEXY!

5 zajímavostí o filmu Pařba ve Vegas: Kdo z herců podplatil režiséra a za co?

 


Novinky z NOVY