5 zajímavostí o filmu Pařba ve Vegas: Kdo z herců podplatil režiséra a za co?

Aktualizováno 03.10.2015

Pařba ve Vegas
Zdroj: oficiální zdroj

Komediální film Pařba ve Vegas jistě zná každý. My vám ale přinášíme 5 největších zajímavostí, o kterých byste rozhodně měli vědět!

Komedie se ihned po uvedení do kin stala velmi úspěšná. Trhala rekordy v návštěvnosti a získala několik ocenění. Nejen, že film získal cenu Zlatý glóbus v kategorii komedie, byl také vyhodnocen jako druhá nejvtipnější komedie všech dob. Dokonce byl proveden výzkum, podle kterého se divák během filmu průměrně směje 2,5 vteřiny za minutu.

 

 

Zubař Stu Price, kterého hraje herec Ed Helm, během filmu zjistí, že mu chybí zub. Chybějící zub však nebyl vytvořen žádnými umělými efekty. Herci totiž ve skutečnosti opravdu chybí zub, falešný zubní implantát si pouze na natáčení vyndal.

 

Čtete také:

NOVINKY NA NOVĚ: SuperStar, MaterChef Česko, nová Policie Modrava i seriál Na vodě!

 

Skoro při každém natáčení nějakého většího filmu se něco ztratí. Při natáčení Pařby ve Vegas to naštěstí nebyl žádný scénář, ale pouze jeden Mercedes. Ukradené auto ale bylo velmi nápadné a potlučené. Hned další den po krádeži se natáčely automobilové scény a byla zastavena veškerá doprava. Úplnou náhodou si jeden člen produkce všiml nápadného Mercedesu v koloně aut a sdělil to přítomné policii. Ta řidiče zatkla a auto vrátila zpět produkci.

 

Zdroj: isifa.com

 

Oblíbená komedie obsahuje i scénu, která vznikla náhodou. Ve scéně, kdy měl zženštilý gangster Leslie Chow vyskočit z kufru auta, se sám herec Ken Jeong rozhodl improvizovat. Ve scénáři bylo původně naplánováno, že herec bude normálně oblečený. Ken však navrh, že by bylo zábavnější, kdyby byl nahý. Režisérovi se nápad zalibíl, ale bál se, že by herec z nápadu mohl později vycouvat, a tak mu dal podepsat čestné prohlášení ohledně práv, aby si scénu nemohl rozmyslet.

 

Zdroj: isifa.com

 

V závěru filmu se objevuje prezentace fotografií. Na jedné z nich je zobrazen i orální sex ve výtahu. Přestavitel Alana, herec Zach Galifianakis se přiznal, že fotografii v prezentaci nechtěl. Dokonce podplatil asistenta režiséra Todda Philipse, aby ji do filmu nedávali: "Byl jsem extrémě v rozpacích. Opravdu jsem to tam nechtěl. Nabídl jsem asistentovi Todda mnoho peněz, jen abych ho přesvědčil, aby to z filmu vystřih. Udělal jsem to. Ale stejně to tam dal." 

 

Nepřehlédněte:


Seriál PLNÝ DŮM bude po 25 letech pokračovat! Poznáte herce dnes?

NOVÝ SERIÁL na Nově: Zahraje si v něm Langmajer i zpěvák Tomáš Klus!

Legendární PRETTY WOMAN: Julia Roberts měla původně hrát feťačku!

 

 

 

 

 


Novinky z NOVY