PRVNÍ FOTO z nového komediálního SERIÁLU NA VODĚ s Tomášem Klusem!

Aktualizováno 01.10.2015

Nový seriál TV Nova Na Vodě - 3
Zdroj: Archiv TV Nova

Minulý týden padla v přístavišti na libeňském ostrově v Praze první klapka zbrusu nového seriálu Na vodě, který pro následující sezónu natáčí pro televizi Nova známý producent a režisér Milan Cieslar. Podívejte se!

V hlavních rolích komediálního seriálu s nápaditým dějem se diváci mohou těšit na Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou a spoustu dalších vynikajících herců.

„Já už na začátku cítím velkou tíhu na ramenou, ta role je přece jenom hlavní. Pokud bude špatná kritika, tak nevím, jestli ji unesu, protože už teď mě ramena bolí,“ říká s úsměvem Lukáš Langmajer.

Lukáš Langmajre, režisér Milan Cieslar a Tomáš Klus

Zdroj: Archiv TV Nova

ČTĚTE TAKÉ:
NOVINKY NA NOVĚ: SuperStar, MaterChef Česko, nová Policie Modrava i seriál Na vodě!


Veronika Kubařová si natáčení užívá a nemůže si vynachválit své kolegy: „Já jsem z obsazení rolí v seriálu úplně nadšená. Těším se na to, až se postupně se všemi potkám.“


Veronika Kubařová

Zdroj: Archiv TV Nova

 
A NA JAKÝ PŘÍBĚH SE TĚŠIT?


Hlavním hrdinou seriálu Na vodě je úspěšný pětatřicátník Hugo (Lukáš Langmajer), kterému se v jediné vteřině změní celý život. Opustí ho žena (Ester Geislerová), přijde o práci i o střechu nad hlavou. Nezbývá nic jiného než se znovu odrazit ode dna a nadechnout se nad hladinou. Hugo se vynoří u lodi svého přítele z mládí Honzy (Tomáš Klus) v hausbótové zátoce na Vltavě uprostřed Prahy. Tady poznává nový životní styl i nové přátele.


Tomáš Klus
Zdroj: Archiv TV Nova


Obyvatelé zátoky mají své sny, touhy i barevný život, který žijí po svém. Zvykli si na houpavý pocit na vodě i v životě, a pro komediální seriál tak vytvořili jedinečnou galerii věkově i charakterově rozmanitých postav s pestrými příběhy.


Lukáš Langmajer a Tomáš Klus
Zdroj: Archiv TV Nova

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
NOVÝ SERIÁL na Nově: Zahraje si v něm Langmajer i zpěvák Tomáš Klus!
 


Novinky z NOVY