Seriál PLNÝ DŮM bude po 25 letech pokračovat! Poznáte herce dnes?

Aktualizováno 23.06.2016

Plný dům: Jodie Sweetin

Seriál Plný dům se vysílál několik let a těšil se velké popularitě. A zřejmě proto se se producenti po více jak 25 letech rozhodli natočit jeho pokračování. Podívejte se, jaké změny seriál čekají a jak se změnili jeho hrdinové.

Ačkoliv se v seriálu objeví většina původních herců, jedna z nejdůležitějších postav bude chybět. Představitelky malé Michelle Tannerové, dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se odmítly dalšího natáčení zúčastnit.

 

Michelle Tannerová alis dvojčata Olsenova:

Nejznámnější americká dvojčata totiž již na hereckou kariéru úplně zanevřela a raději se věnují podnikání v oblasti módy. Nedávno dokonce obdrželi oceňení od amerického sdružení návrhářů CFDA za nejlepší ženské návrhářky pro letošní rok. Ikdyž se tedy na dalším natáčení Plného domu podílet nebudou, seriál pořád považují za svoji rodinu a popřály mu do nových dílů vše nejlepší.

Postava nejstarší dcery D. J.


Hlavní hrdinkou pokračování se stane nejstarší dcera Dannyho Tannera, D. J. Je veterinářkou, má dvě děti a na cestě je třetí.

Otec Danny.


Stejně jako její otec v původním seriálu, i ona náhle ovdoví. Proto jí na pomoc s výchovou dětí přijede mladší sestra Stephanie, nejlepší kamarádka Kimmy i otec Danny s novou manželkou a oba strýčkové.


 
Mladší z dcer - Stephanie.


Představitelka D. J. se i po ukončení seriálu dále věnovala herectví. Mezitím se také stihla vdát za známého ruského hokejistu Valeriho Bureho, se kterým má tři děti. Málokdo by jí tipoval blížící se čtyřicítku. Z dospívající buclaté D. J vyrostla krásná žena.

Strýček Jesse:


I představitel strýčka Jesseho, John Stamos, se dále věnuje herectví. Objevil se například i v populárním seriálu Přátelé. Lori Louglin, která si v seriálu zahrála jeho přítelkyni, můžou fanoušci znát například ze seriálu 90210:Nová generace.

Nepřehlédněte:

Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali! FOTOGRAFIE ZDE

Poznáte, kdo to je? Dnes po něm ženy šílí! FOTO UVNITŘ

Neuvěřitelná proměna! Podívejte se, jak se změnil Malfoy a další herci z Harryho Pottera!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Novinky z NOVY