Kam se poděly hvězdy Nekonečného příběhu? Budete se divit. I jak DNES Bastian a Atrey vypadají!

Aktualizováno 24.09.2018

Noah Hathaway - 1
Zdroj: facebook.com

Pamatujete si ještě na hlavní hrdiny filmu Nekonečný příběh? Na malého Bastiena, kterému se do rukou dostane kouzelná knížka a zavede ho do říše Fantazie, kde pozná nejen Atreye. Podívejte se, jak DNES vypadají jejich představitelé. Nepoznali byste je!

Zdroj: oficiální zdroj


Malý roztomilý Barret Spencer Oliver se po uvedení filmu Nekonečný příběh stal dětskou hvězdou první velikosti. A to i přesto, že byl původně do role Bastiana Buxe obsazen pouze na zkoušku. Díky tomu se poté objevil v mnoha dalších filmech, kde ztvárnil hlavní roli. Na filmu Frankenweenie spolupracoval se známým režisérem Timem Burtonem a za roli androida Daryla ve stejnojmenném filmu dokonce získal ocenění Saturn Award.

Zdroj: facebook/ twitter/ instagram


Slibně našlápnutou kariéru však Barret celkem brzy ukončil. Jedním z důvodů byl jeho vstup do Scientologické církve. Na umění naštěstí nezanevřel. Stal se uznávaným uměleckým fotografem. Vyučuje také na univerzitě v Los Angeles.

 

Bastina z pohádkového Nekonečného příběhu však dnes již připomíná jen velmi vzdáleně. Nejen, že zestárl. Prošel i velkou změnou zevnějšku. Vlasy spletené do dlouhých dredů doplňuje plnovous a silné brýle.

 

 

 

ČTETE TAKÉ:

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY: Kdo po 29 letech zkrásněl a kdo naopak?

Irenka z Kurvahošigutntag: Dnes byste ji nepoznali!

 

Zdroj: facebook.com


Zdroj: facebook/ twitter/ instagram


Změna je vidět i na herci Noahu Hathawayovi, představiteli Atreye, bojovníka ze země Fantazie. I jeho kariéra odstartovala především až díky Nekonečnému příběhu. Ačkoliv se poté objevil i v několika dalších filmech, žádný nepřekonal úspěch Nekonečného příběhu. Možná proto se začal více věnovat svým dalších koníčkům.

Zdroj: isifa.com


Od dětství měl kladný vztah ke sportu. Nejdříve tancoval, v pozdějším věku přešel k bojovému umění a získal černý pásek v Tang Soo Do a Shotokan Karate. Nakonec propadl motorkám a tetování. Tetování se mu zalíbilo natolik, že se z něj místo herce stal tatér.

Zdroj: facebook/ twitter/ instagram

 

PODÍVEJTE SE TAKY:

 

Jak dnes vypadají a co dělají herecké hvězdy z Modré laguny? Podívejte se, jak si s nimi pohrál neúprosný zub času!

Jak DNES vypadají ty nejznámější princezny z pohádek? Poznali byste je?

HARRY POTTER a Relikvie smrti: Proč herec schytal rány boxerskou rukavicí?

Seriál HOSPODA: Štamgasti po 20 letech! Jak dnes vypadají?

Poznáte, kdo to je? Dnes po něm ženy šílí!

 

 


Novinky z NOVY