Krásná blondýna šokovala turisty! Moderátorka řádila na ulici v kožichu!

Aktualizováno 11.09.2015

Zorka Hejdová - 2

Zatímco venku padaly o víkendu teplotní rekordy a všichni pelášili k vodě, krásná moderátorka Zorka Hejdová se v centru kolonády Karlových Varů promenádovala v kožichu! Není divu, že si ji turisté natáčeli na mobil a kolemjdoucí jen nevěřícně kroutili hlavou.

Zorka se nezbláznila, jen se stala novou tváří módní značky M.E.G, pod kterou se skrývají modely talentované navrhářky Michaely Elisabet Georginy Maškové (26). Právě tuto neděli při vysokých teplotách se konalo focení nové kolekce.

 

„Zorka fotila přes 6 hodin v kožešinách a luxusních šatech. I přes teplotní rekordy nezklamala a zachovala maximální profesionalitu,“ říká Mašková. 

Nepřehlédněte:
Pastva pro oči! Jak si splnila svůj sen Šárka Vaculíková?

 

„Fotit jsme začali už brzy ráno, abychom se horku vyhnuli, ale to se samozřejmě nepodařilo. Kolem poledne už to bylo hodně náročné, zkrátka kožich do pětatřiceti stupňů není úplně optimální volba, takže jsem ráda, že se to zvládlo bez újmy na zdraví,“ směje se Zorka, která si víkend ve Varech užila nejen pracovně. 

 

„Míra byl ve Varech se mnou, takže jsme si užili báječnou večeři v hotelu Salvátor a večerní romantická procházka po kolonádě nesměla chybět.“  


 

Nepřehlédněte:
PODÍVEJTE SE: Nejlepší přeřeky Lucie a Reye!

 


Novinky z NOVY