Propadají hazardu a riskují život! I takové jsou koníčky slavných!

Aktualizováno 23.07.2016

Jaké jsou koníčky herců

Kvůli hraní žijí dvojí život. Znáte je z obrazovek, ale za každou vymyšlenou seriálovou postavou se skrývá i ta opravdová. Když nejsou před kamerou, hledají čas na odreagování. Víte například, jak tráví volný čas třeba tělocvikář Nezval z Gymplu?

Petr Rychlý

Představitel Čestmíra Mázla v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si čas od času trochu zahazarduje. Věnuje se pokeru, ale nutno dodat, že je mu štěstí nakloněno. Zvítězil hned v několika turnajích a bývá tradicí, že se bězně umisťuje na předních příčkách. Herci ale nejde jen o peníze. V první řadě je to pro něj koníček, což dokazuje i třeba jeho účast na charitativním turnaji. Svou výhru věnoval Ústavu následné péče a rehabilitace.

 

 

 

Ljuba Krbová

Sympatická Anička ze seriálu Ulice již procestovala pěkný kousek světa. Ljuba Krbová se svým partnerem sdílí zájem o cestování a focení. Pro dobrou fotografii je ochotna i riskovat. Velkou náklannost má především k Asii. Právě tato slabost ji přivedla i ke cvičení wu-shu. Cvičí pravidelně, a pokud se jí nepodaří kvůli práci stihnout trénink, vždy si lekci vynahradí. Pro svou profesi to navíc považuje za obohacující, protože se i na jevišti hodně naběhá.

 

 

Zdroj: Jakub Deml

 

Původní povolání celebrit? Řezník, opravář telefonů i vrcholový sportovec!

 

Tereza Kostková

Slovo koníček prý nesnáší, koně ale miluje. Tereza Kostková je v osobním životě stejně vytížená, jako v tom pracovním. Nejenomže hraje na klavír, ráda čte, nebo stepuje, ale musela se přizpůsobit svému synovi. Toník si totiž našel zálibu v exotických plazech, protože by jednou chtěl probádat džungli. I přesto, že dřív měla Tereza z těchto tvorů fóbii, musela zatnout zuby a teď už se synem chodí po výstavách.

 

Zdroj: isifa.com

 

Ljuba Krbová

Sympatická Anička ze seriálu Urtnerem sdílí zájem o cestování a focení. Pro dobrou fotografii je ochotna i riskovat. Velkou náklannost má především k Asii. Právě tato slabost ji přivedla i ke cvičení wu-shu. Cvičí pravidelně, a pokud se jí nepodaří kvůli práci stihnout trénink, vždy si lekci vynahradí. Pro svou profesi to navíc považuje za obohacující, protože se i na jevišti hodně naběhá.

 

Zdroj: Jakub Deml

 

TAKHLE SE ZMĚNILI HERCI Z DISCOPŘÍBĚHU: Co dělají po 28 letech od natáčení?

 

Roman Zach

Nejenom herec, ale i talentovaný muzikant. To je Roman Zach. Zasloužil se například o hudební doprovod k inscenacím Národního divadla, divadla Komedie, ale i dalších, a to dokonce v zahraničí. Dříve aktivně sportoval a věnoval se vodnímu pólu. I přesto, že sportovní kariéru pověsil na hřebík, věnuje se občas lyžování, volejbalu, fotbalu, tenisu nebo lezení po skalách.

 

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Lucie Benešová

V seriálu Gympl s (r)učením omezeným sice učí matematiku a fyziku, ve svém skutečném životě se ale věnuje více manuálním pracem. Ve volném čase ráda maluje a pálí keramiku. Sama prý pomalovala spoustu nábytku i stěn. Často také obráží vetešnictví a zakoupené kousky pak doma restauruje. A všechny své výtvory také používá k zabydlení chalupy.

 

Zdroj: Jakub Deml

 

Jan Révai

Slovo koníček vzal Jan Révai doslova a pořídil si stádo koní. K těm tíhne už od malička, a tak, když má teď možnost, splnil si vůj sen. Koně má celoročně na pastvinách, kde se můžou bez omezení prohánět. U těchto zvířat hledá klid a odpočinek, ale aby nebyla nuda, Jan hraje i hokej. S partou herců dali dohromady tým, se kterým hrajou přátelské zápasy. A má rád i adrenalin! Když mu někdo zavolá, že se jde skákat padákem, nezaváhá prý ani chvíli.

 

Tihle herci jsou v pěkném balíku! Kolik dostávají zaplaceno hvězdy z Dva a půl chlapa? 

TAJEMSTVÍ seriálu Chalupáři: Proč Sovák nikdy nesundával čepici?


Novinky z NOVY