Takhle je na kurtu neuvidíte! Jak vypadají naše tenistky, když se „vyfiknou“?

Aktualizováno 30.07.2015

Tenistky ve slavnostní róbě

Wimbledon je v plném proudu! Před pár dny dokonce proběhl zahajovací večírek, na kterém nesměla chybět žádná tenisová hvězda. Jak se na tuto událost oblékly ty naše?

Jednou z našich největších hvězd je bezesporu Petra Kvitová. Ta zazářila v krátkých modrých šatech s decentními průstřihy na ramenou. Outfit doplnila zlatými šperky z dílny Swarovski. Určitě není od věci vyzdvihnout i make-up, který k Petře krásně pasuje. 

Zdroj: ProfimediaSestry Karolína a Kristýna Plíškovy vsadily na černou eleganci. Karolína si oblékla černý elegantní overal s dlouhými nohavicemi a páskové sandálky na podpatku. Sestra Kristýna šla stejnou cestou a i ta vybrala overal, ovšem s dlouhými rukávy. Holky jsou si navíc podobné jako vejce vejci. Rodina Plíškových se prostě nezapře.  

Zdroj: ProfimediaV neposlední řadě se na večírku ukázala i Lucie Šafářová. Ta se oblékla také do černých šatů se síťkou. 

Zdroj: Profimedia

 

Barevně se odlišila snad jen Andrea Hlaváčová, která oblékla jednoduché šaty v lososové barvě. 

Zdroj: profimedia.cz


A na závěr i jeden muž. Rodák z Karviné, Radek Štěpánek, ukázal ve speciálních sportovních novinách, které moderoval s Innou Puhajkovou, ukázal, jak mu sekne oblek! Líbí se vám?

Zdroj: Nova.cz

Komu z tenisových hvězd to podle vás sluší nejvíc? Hlasujte!


Přímé přenosy z Wimbledonu sledujte každý hrací den na kanálech Nova Sport, FandaVOYO. Více o turnaji čtěte
ZDE.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TOP díly ORDINACE celé léto EXKLUZIVNĚ na NOVA Plus!

Zvolte největší sympaťačku Ulice! Hlasujte v 1. nominačním kole

MAMINY S ROZUMEM: Škodí těhotným laky na nehty a barvení vlasů?


Novinky z NOVY