Alergie slavných: Jakou kytkou nepotěšíte Gotta a po čem otéká Krainová?

Aktualizováno 30.11.2017

Karel Gott - vítěz Českého slavíka
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Alergie znepříjemňují život mnohým z nás! Ale věděli jste, na co si nejen americké celebrity musí dávat pozor a kdo kvůli ním měl nepříjemné komplikace? Budete se divit!

Miley Cyrus
Americká kontroverzní zpěvačka trpí těžkou alergii na antibiotika a právě kvůli nim skončila jednou v nemocnici, a tak jí nezbývalo nic jiného, než zrušit jeden z koncertů!

 

Zdroj: profimedia.cz

 

Selena Gomez
Krásnou americkou star, Selenu Gomez, trápí senná rýma, ale i přesto se odhodlala a kvůli natáčení videoklipu si lehla do čerstvě posekané trávy, za což si zaslouží velkou poklonu!

Zdroj: Profimedia

 

Lady Gaga
Možná jste si již několikrát řekli, proč Lady Gaga nosí paruku a proč si třeba nezmění svou barvu vlasu. Trvalou změnu si totiž nemůže dovolit, protože je alergická na amoniak, který je v barvách na vlasy obsažený.

Zdroj: isifa.com

 

Sandra Bullock
Zajímavou alergii má herečka, která si zahrála například ve filmu Slečna drsňák. Tato půvabná žena se nesmí přiblížit ke koním. Na svou alergii přišla během natáčení snímku "Uloupená srdce".

Zdroj: isifa.com

 

ČTĚTE TAKÉ:

TETOVÁNÍ na zádech i na hlavě! Jaké obrazce zdobí těla celebrit?

VEGETARIÁNI mezi slavnými! Víte, komu maso nevoní?

 


Samozřejmě jsme nezapomněli ani na české celebrity. I ty trpí různými alergiemi.


Karel Gott
Božský Kája za svou kariéru dostal nespočet různých květin, ale jen jedna ho „rozpláče“. Je to lilie, které se vyhýbá jak čert kříži. Takže pokud budete chtít někdy naštvat Karla Gotta, víte, jakou kytici mu darovat.

Zdroj: Profimedia

 

Kamil Střihavka
Rockového zpěváka dokáže pěkně znepokojit malý, černožlutý hmyz, který vyrábí med. Právě na včely je tento zpěvák alergický. Když ho naposledy jedna z nich píchla, musela ho záchranka rychle převézt do nemocnice, protože měl velmi silnou alergickou reakci.

Zdroj: Herminapress.cz


Simona Krainová
Krásná česká modelka si jednou zajela do Francie, aby mimo jiné vyzkoušela jejich tradiční pochoutku – ústřice, ale záhy se začala dusit a pomohla jí až injekce na ambulanci. Tuto pochoutku bohatých asi už víckrát neochutná. Tehdy totiž zjistila, že je alergická na ústřice. Také jí nedělá dobře pyl.

Zdroj: facebook.com

 

ČTĚTE TAKÉ: 

Krasavci ze seriálů! Kdo je největší Casanova?

KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?

 

 

 


Novinky z NOVY