Krasavci ze seriálů! Kdo je největší Casanova?

Aktualizováno 18.07.2015

Casanova ze seriálů

Jsou to pohlední, charismatiční muži a lamači ženských srdcí. Všechny tyto herce znáte ze seriálů televize Nova, ale který z těchto sexy mužů zvítězí u vás?

Martin Stránský

Herce Martina Stránského jste mohli vídat v Ordinaci růžové zahradě. I jako MUDr. Ota Kovář v seriálu Doktoři z počátků okouzlil spoustu žen. 

Zdroj: TV Nova

 

Radim Fiala

Čtyřicetičtyřletý herec, ztvárňující doktora Hanáka v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 svým pohledem ženy přímo uhrane. Dobyl by i vaše srdce?

Zdroj: isifa.com

 

Lukáš Hejlík

Casanova z Ordinace v růžové zahradě 2 je už sice ženatý, přesto po něm ženy šílí. Pětatřicetiletý Lukáš Hejlík dokáže na obrazovce potěšit nejedno ženské oko. Co na něj říkáte?

Zdroj: Facebook official

 

FOTO: To byli fešáci! Jak dnes vypadají princové z pohádek?

 

Jan Čenský

Jana Čenského můžete vídat po bohu své herecké kolegyně Dany Morávkové v Ordinaci v růžové zahradě 2. Už v mládí hrál pohledné prince, v současné době okouzluje ženy jako charismatický doktor Suchý. 

Zdroj: isifa.com

 

Kryštof Rímský

Devětatřicetiletý Kryštof Rímský ženy při pohledu na televizní obrazovku taky nezklame. 

Zdroj: TV Nova

 

Martin Písařík

V roli Jarouška v seriálu Doktoři z počátků za velkého fešáka Martin Písařík nebyl. Přesto je ve skutečnosti Martin Písařík velmi pohledný muž, který má spoustu fanynek. Najdou se i nějaké mezi vámi?

Zdroj: TV Nova

 

Jakub Janatka

Jakuba Janatku znáte ze seriálu Ulice jako Dominika. Tenhle hezoun láme nejedno srdce nejen v seriálu, ale i ve skutečnosti. Co holky, líbí se vám?

Zdroj: TV Nova

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tihle herci jsou v pěkném balíku! Kolik dostávají zaplaceno hvězdy z Dva a půl chlapa?

TAKHLE SE ZMĚNILI HERCI Z DISCOPŘÍBĚHU: Co dělají po 28 letech od natáčení? 


Novinky z NOVY