VEGETARIÁNI mezi slavnými! Víte, komu maso nevoní?

Aktualizováno 31.12.2016

Vegetariáni - Vaculíková, Langerová, Holiček

Vegetariánství je v dnešní době považované za jeden ze životních stylů. Víte, které české celebrity si na svůj talíř řízek rozhodně nenaloží?

Nela Boudová

Herečka Nela Boudová, kterou můžete znát například z filmu Vratné láhve nebo Kolja, zkoušela vegetariánství již v pubertě. U vegetariánství vydržela tři roky, ale pak se k masu na půl roku zase vrátila. Úplný zlom pro její rozhodnutí, stát se vegetariánkou, nastal, když viděla v hájovně v Jindřichově Hradci vyvrhování kanců. Od té doby si už maso k jídlu nedala...

 

Podívejte se:

RANDE se seriálovým fešákem! Kdo by to byl? HLASUJTE

 

Aneta Langerová

Zpěvačka Aneta Langerová si v restauraci steak rozhodně neobjedná. První česká SuperStar Aneta je již několik let vegetariánkou. Zpěvačka své vegetariánství popisuje zajímavými slovy: „Maso by mi nejspíš chutnalo, ale měla bych pocit, že koušu do člověka.“

Zdroj: isifa.com

Iva Pazderková

Talentovaná herečka Iva Pazderková je přísnou vegetariánkou. To ale neznamená, že by jedla chudě. V jídle se neomezuje a sama o sobě říká, že ho má velmi ráda. Pro Ivu jsou součástí jejího jídelníčku kvalitní farmářské potraviny i biopotraviny.

Zdroj: isifa.com

 

Nepřehlédněte:

LÉTO S NOVA PLUS: Show Tvoje tvář, seriál Na vodě, Gympl i ty NEJ díly z Ulice a Ordinace!

 

Jana Paulová

Herečka, která se proslavila nejen svou rolí ve filmu Kameňák, se k vegetariánství dostala poté, co se odstěhovala z Prahy a začala žít v přírodě. Tam, když kolem ní běhali psi, si uvědomila, že je vlastně jedno, zda jí psa, krávu nebo prase. Od té chvíle jí bylo jasné, že všechna živá stvoření jsou stejná, a proto si maso od té doby už nedala. Herečka o vegetariánství říká: „Vegetariánství je vlastně kontrola myšlení. Člověk u toho základního pudu, jako je hlad, musí začít přemýšlet, co sní."

Zdroj: Herminapress.cz

Šárka Vaculíková

Šárku Vaculíkovou znáte jako Adrianu Peškovou ze seriálu Ulice. Stejně jako Adriana v Ulici, je Šárka i ve skutečnosti vegetariánkou. Šárku, která je neteří Lukáše Vaculíka, jste mohli vidět i ve filmu Rafťáci, kde hrála Marcelu, která při pokusu o sex s Jiřím Mádlem shodou nešťastných náhod málem uhoří.

Zdroj: profimedia.cz

Podívejte se:
Braňo Holiček promluvil: Proč ho v dětství obtěžovali pedofilové?

Braňo Holiček

Oblíbený herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Braňo Holiček je vegetariánem od roku 2001. Braňo rád pije černý čaj a má rád i černou barvu. Ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 ho znáte jako Tomáše Zajíce. Herec, který je vegetariánem už 14 let rád hraje na kytaru a mezi jeho další záliby patří také skateboarding a snowboarding.

 


Nepřehlédněte:

 

Cukrují jako hrdličky! Kterému zamilovanému páru to sluší nejvíce? HLASUJTE


Lamači dívčích srdcí! Který z těchto idolů má největší zástup fanynek?

 

DO PLAVEK! V čem ukazují svá krásná těla u vody herečky a moderátorky?

 


Novinky z NOVY