Tihle herci jsou v pěkném balíku! Kolik dostávají zaplaceno hvězdy z Dva a půl chlapa?

Aktualizováno 09.12.2017

Dva a půl chlapa - Kutcher
Zdroj: oficiální zdroj

O úspěchu seriálu Dva a půl chlapa není třeba diskutovat. Věděli jste ale, kolik si herci díky tomuto seriálu vydělali peněz? Málo to rozhodně nebylo!

Charlie Sheen

Herec Charlie Sheen, kterého znáte ze seriálu Dva a půl chlapa v roli sukničkáře Charlieho Harpera, dostával jako jedna z nejlépe placených hvězd, v dobách největší slávy seriálu, za jediný natočený díl 1,25 milionu dolarů, což je asi 27 milionů českých korun.

 

Zdroj: Profimedia

 

Pak ale přišly jeho problémy s drogami a s hraním v seriálu byl konec. Přesto herec neodešel z Dva a půl chlapa s prázdnou. Společnost Warner Brothers ho musela vykoupit, aby mohla odstoupit od vzájemného kontraktu s Charliem Sheenem. Herec proto dostal 25 milionů dolarů s tím, že v následujících pěti letech obdrží ještě dalších 75 až 100 milionů dolarů podle toho, jak se bude seriálu dařit.

Zdroj: isifa.com

 

Nepřehlédněte:
Neuvěřitelné! Podívejte se, jak se změnili hrdinové seriálu Krok za krokem!

 

John Cryer

Mladší bratr Charlieho, Alan Harper, se od svého staršího bratra liší především jeho stydlivostí. Se ženami to sice Alan neumí jako jeho bratr, to ale nemění nic na tom, že je stejně jako představitel Charlieho díky seriálu Dva a půl chlapa ve velkém balíku. John Cryer za svůj herecký výkon dostal 378 milionů korun. 

Zdroj: TV Nova

 

Angus T. Jones

Seriálový syn Alana Harpera obdržel svou roli ve Dva a půl chlapa v roce 2003. Anguse T. Jonese jste mohli vídat už od první série jako desetiletého kluka, který je synem Alana a synovcem Charlieho Harpera. Ten jako velmi úspěšná dětská hvězda dostal za jednu epizodu v roce 2010 necelých šest milionů korun. 

Zdroj: isifa.com/youtube/facebook

 

Podívejte se:
Historická Trója: Tyhle filmové chyby jste ve filmu na 99,9% přehlédli!

 

 Ashton Kutcher

Slavný herec Aston Kutcher nahradil v roce 2011 v seriálu Charlieho Sheena. Avšak Kutcher nenahradil Sheena v roli Charlieho Harpera, v seriálu se objevil jako zbohatlík Walden Schmidt. A kolik Ashton Kutcher za seriál dostal zaplaceno? Nedostal tolik jako Sheen, přesto si přišel také na hezkou sumu 700 tisíc dolarů za jeden díl. 

 

Conchatta Ferrell

Herečka, která je představitelkou hospodyně Berty si také na seriálu nevydělala zrovna málo. Conchatta Ferrell si přišla na 150 tisíc doralů za jeden díl. 

 

 

Nepřehlédněte:
Tito krasavci dobyli srdce hvězd! Věděli jste, s kým slavné ženy chodí?


 


Novinky z NOVY