Tito krasavci dobyli srdce hvězd! Věděli jste, s kým slavné ženy chodí?

Aktualizováno 23.02.2016

Páry

Jsou populární a krásné, muži o ně mají velký zájem. Věděli jste, jaké partnery mají doma úspěšné herečky a moderátorky? Která z nich si našla muže z branže a která radši zalovila jinde?

Michaela Doubravová

Krásná herečka a zpěvačka Michaela Doubravová, se víc jak před dvěma roky, šíleně zamilovala do svého současného přítele Romana Tomeše. Oba jsou ze stejné branže, seznámili se na muzikále Osmý světadíl a později se více sblížili na zkoušení Pomády. Roman je o pět let starší než Míša a mají spolu velmi šťastný vztah. Míšu Doubravovou můžete vídat v seriálu Ulice jako přítelkyni Matěje Jordána.

Zdroj: Herminapress.cz

 

Ema Smetana 

Pětadvacetiletá moderátorka zpráv je se svým přítelem Jordanem Hajem již 7 let. Tento pohledný herec je poloviční Izraelec, má tedy palestinského tatínka a českou maminku. Mohli jste ho vidět v seriálu Gympl, kde hrál společně s Martou Jandovou. Jordan je o rok starší než Ema a tvoří krásný pár. Co na ně říkáte?
 

Zdroj: TV Nova / Lenka Hatašová

 

Kristina Kloubková

Moderátorka zpravodajství Kristina Kloubková se se svým životním partnerem Karlem Moravcem znala několik let, než se dali dohromady. Kristina i tanečník Karel působili v souboru v Městkém divadle brno. Pak Karel ale odjel na několik let do Ameriky. Později se dvojice setkala na představení Bídníci a přeskočila jiskra! Nejdříve jezdila Kristina Karla navštěvovat do Ameriky a po nějaké době se Karel vrátil zpět do Čech, aby mohli žít spolu. Partneři jsou stejně staří a mají spolu tříletou dceru Jasmínu.


Dana Morávková

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 žije už řadu let se svým mužem Petrem Maláskem. Petr Malásek vystudoval konzervatoř a kompozici na HAMU. Dnes je uznávaným skladatelem hudby. Dana se s Petrem seznámila v divadle Na Zábradlí, kde společně připravovali muzikál Cabaret. Dana v něm měla angažmá, Petr pro představení aranžoval hudbu a hned mezi nimi přeskočila jiskra. Petr je o 7 let starší než Dana a manželé spolu mají sedmnáctiletého syna Petra.

Zdroj: Jakub Deml / Martin Mithofer / Herminapress

Jana Stryková

S přítelem Matějem Matuškou se pětatřicetiletá herečka Jana Stryková seznámila při práci na postprodukci jednoho filmu. Oba partneři jsou stejně staří. Matěj Matuška se živí jako zvukař a je vnukem Waldemara Matušky. Před rokem a dvěma měsíci mu Jana porodila syna Jáchyma.

 


Nepřehlédněte:
Inna Puhajková prozradila NA BARU: Fanoušci Jaromíra Jágra jí dokáží pěkně znepříjemnit život!


Inna Puhajková 

Moderátorka Sportovních novin Inna Puhajková chodí s fotbalistou Petrem Tlustým. S tímto modrookým blonďákem jsou spolu teprve několik měsíců. Petr je o rok starší než Inna, která přiznala, že je velmi zamilovaná.

 

Zdroj: Profimedia
 

 


Novinky z NOVY