NÁDHERNÉ přítelkyně slavných: Kdo má doma ty nejkrásnější holky?

Aktualizováno 07.06.2015

Přítelkyně slavných - koláž

Být přítelkyní známé tváře není úplně jednoduché! Neustále musí odhánět dav fanynek, na svou drahou polovičku musí čekat mnohdy do noci a o nepříjemných paparazzi nemluvě! A kdo má doma ty nejkrásnější holky?

David Gránský 

Oblíbený herec ze seriálu Doktoři z Počátků je se svou přítelkyní Nikol krásných pět let, což znamená, že se dali dohromady ještě na střední škole. Tehdy bylo Davidovi 18 a Nikol 16 let. Na své drahé polovičce si nejvíc váží skromnosti a toleranci. Nikol však není ze světa showbyznysu a momentálně studuje optometrii, takže za nějaký ten čas, vám klidně může měřit zrak.

Petr Suchoň


Moderátor Televizních novin se se svou láskou seznámil na jednom univerzitním večírku ve Zlíně. Padli si do oka a za nedlouho oslaví svůj čtyřletý vztah. O založení rodiny a svatbě pouze diskutují, ale shodli se na tom, že jednou to příjde. Přítelkyně Tereza je o pár let mladší a momentálně dokončuje inženýrskou diplomovou práci, takže jí držme palce! 
 

 

Zdroj: Nova.cz

Lukáš Hejlík

Lukáš, kterého znáte z Ordinace v růžové zahradě 2 jako Jáchyma Kalinu, do toho brzy praští! Svou krásnou přítelkyní Veroniku, která má 33 let a věnuje se modelingu, před nedávnem romanticky požádal o ruku a to poté, co si spolu povyrazili na exotickou dovolenou. Skoro novomanželé spolu začali chodit v roce 2013.

Zdroj: isifa.com

Martin Čermák 

Sportovní moderátor Martin se řídí pravidlem, že stará láska nerezaví! Se svou přítelkyní Kristýnkou se totiž seznámil v prvním ročníku osmiletého gymnázia. "Osm let jsme spolu chodili do třídy na gymplu a na konci oktávy jsme se dali dohromady. Takže jsme spolu zhruba 4 roky, z toho 3 roky spolu v Praze bydlíme," zamilovaně nám prozradil. Kristýna je o necelé dva měsíce mladší než Martin, takže má 23 let a živí se jako psí kouč.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Ondřej Špalek 

Reportér Ondra se se svou drahou polovičkou seznámil v roce 2007 a jelikož byl přesvědčený, že právě ONA je ta pravá, rozhodl svou milou požádat o ruku. Před rokem si Ondra s Helenou, které je 32 let a pracuje jako asistenka v jedné právnické firmě, vyměnili své snubní prstýnky a řekli si své ANO. Za nedávno tak oslaví krásné osmileté výročí.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Filip Tomsa

Filip alias Kamil ze seriálu Policie Modrava se se svou manželkou Evou seznámil v době natáčení Ordinace. Pár let spolu randili a v roce 2012 si řekli své ANO. Pár měsíců po svatbě se jim narodila dcera Rozárka.

Zdroj: Nova.cz

 

 ČTĚTE TAKÉ:

Petr s Renátou v duelu! Totálně je odbourala zdánlivě primitivní otázka!

HLASTE SE do nové KUCHAŘSKÉ SHOW Nejlíp vaří moje máma!

 CELEBRITY řádí na Facebooku! Kdo na něm má nejbláznivější fotky?


Novinky z NOVY