SLAVNÉ PÁRY: Věděli jste, že spolu tyhle celebrity chodí?

Aktualizováno 28.05.2015

Nikol Kouklova a Karel Heřmánek ml.

S kým chodí v seriálech, víte jistě. Máte ale přehled i o tom, s kým randí herci a herečky v soukromí? Často jde o pořádné celebrity!

Michaela Badinková a Jan Teplý

Představitelka Lenky Drápalové v seriálu Ulice má již dvě děti se svým hereckým kolegou, který je zároveň  jejím životním partnerem - Janem Teplým. Oba herce znáte z Ulice, ve které Jan Teplý hraje Pavla Millera. Pár má dvě děti, dcery Evelýnu a Emilíi.

Zdroj: TV Nova

 

Dana Morávková a Petr Malásek

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si v roce 1996 vzala klavíristu Petra Maláska. Manželé spolu mají sedmnáctiletého syna Petra. Pár se seznámil před dvaceti lety v Divadle Na Zábradlí, kde se zkoušel muzikál Cabaret. Dana Morávková tam měla angažmá a Petr Malásek k představení aranžoval hudbu. Je to už dvacet let a manželé jsou stále spolu šťastní.

Zdroj: Jakub Deml / Martin Mithofer / Herminapress

 

Lenka Vlasáková a Jan Dolanský

Herečka Lenka Vlasáková se s Janem Dolanským seznámila na konkurzu k filmu Udílení milosti se zamítá. Později se do sebe zamilovali a stali se nejen kolegy, ale i životními partnery. I přesto, že je Jan o šest let mladší než Lenka, mají spolu velkou rodinu, a to čtyři děti! První dceru Sofii má Lenka z předchozího manželství, další tři děti - Amálku, Maxe a nejmladšího Johana - mají spolu.

Zdroj: isifa.com

 

Karel Heřmánek ml. a Nikol Kouklová

Karel Heřmánek se se svojí stejně starou partnerkou seznámil na přijímačkách na DAMU. Od té doby jsou spolu a jejich vztah jen kvete.

 

Adam Mišík a Sara Sandeva

Syn Vladimíra Mišíka, Adam Mišík, je se svou přítelkyní již přes tři roky. Jeho partnerkou je herečka, kterou znáte ze seriálu Gympl nebo Ulice, Sara Sandeva. Sara a Adam se seznámili na přijímačkách na konzervatoř. Nejdříve byli kamarádi, později jejich přátelství přerostlo v lásku. Nyní ale jejich vztah prochází zkouškou – Adam se odstěhoval do Ameriky, a tak mají vztah na dálku.

 

Podívejte se:
SARA SANDEVA hostem Na baru: Odloučení s Adamem zvládneme!


Tatiana Vilhelmová a Vojta Dyk

To, že Tatiana s Vojtou tvoří pár se ví už dlouho. Zamilovali se do sebe v roce 2010 při zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček. Letos oslavili pětileté výročí vztahu. Společně mají syna Aloise, kterému jsou dva roky.

Zdroj: isifa.com

 

Podívejte se:
Poznáte tohoto maturanta? Dnes slaví úspěchy vedle nádherné ženy! 

 

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek

Jedni z nejžádanějších češkých herců tvoří už několik let slavný pár. Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se sblížili během natáčení seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě, kde hráli partnerský a posléze manželský pár Valšíkových.

Zdroj: Martin Mithofer

 

Veronika Žilková a Martin Stropnický

Všem známá herečka Veronika Žilková žije se současným ministrem obrany České republiky - Martinem Stropnickým. Veronika se s Martinem míjeli i jako herečtí kolegové dlouhá léta. Jiskra mezi nimi přeskočila až když Veroniku Martin Stropnický pozval ještě jako ředitel divadla do své kanceláře.

Zdroj: Mediafax

Novinky z NOVY