FOTO: Moderátorky v divokých svatebních účesech! Nevěsty, měly byste odvahu?

Aktualizováno 27.05.2015


Každá nevěsta chce být při svém velkém dni co nejkrásnější. Moderátorky televize Nova si ale vyzkoušely, jaké je to popustit uzdu fantazii a nechat si vytvořit účes, na který by při vlastní svatbě zřejmě neměly odvahu. Pro budoucí nevěsty jsme navíc získali tipy, jaký druh účesu zvolit, pokud jsou brunety nebo naopak blondýnky.

A tak se barvilo, vycpávalo a krepovalo a na hlavách moderátorek vnikaly neobvyklé svatební účesy, které na nevěstách jen tak neuvidíte. Roli nevěst na sebe vzaly moderátorka Zorka Hejdová, která je velmi fotogenická, rosnička Tereza Juščíková a Tereza Janáčová z talkshow Na baru.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Podívejte se:
Mezi květinami ji nepoznáte! Která herečka z Ulice se změnila ve vílu?

A jaké jsou trendy ve svatebních účesech pro tento rok? Budete se divit, ale téměř žádné! „Svatební účesy trendům moc nepodléhají. Vždy je to především o stylu a vkusu nevěsty. Důležitou roli hraje i to, jaké má nevěsta šaty a kytici,“ prozradil kadeřník Honza Kořínek.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Podívejte se:
TI BYLI ROZTOMILÍ! Moderátoři a herci jako malé děti! Kdo byl nejrozkošnější

 

A je rozdíl ve svatebním účesu pro brunetku a blondýnu? „Na brunetách vynikající víc hladké účesy, naopak na blondýnách lépe vypadají vlnité vlasy a copánky,“ dodal Kořínek.

Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

 

Podívejte se na kolekci svatebních fotografií:

Na celou reportáž z focení se můžete těšit již tuto sobotu od 11:05 v pořadu Volejte Novu.

Nepřehlédněte:
Hýbou dějem v Ulici a fanoušci je milují! Už ve středu budou hosty Na baru. Posílejte jim otázky!


Novinky z NOVY