Původní povolání celebrit? Řezník, opravář telefonů i vrcholový sportovec!

Aktualizováno 09.08.2016

Tomáš Klus
Zdroj: Facebook official

Dnes jsou slavní a známí. Zná je v podstatě každý. Málokdo ale ví, čím doopravdy byli, než se stali hvězdami! Jaké jsou původní vzdělání a zaměstnání celebrit?

Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová, která je jednou z nejpopulárnějších českých hereček, byla původně učitelkou! Odešla totiž za svou láskou do Ostravy a chtěla dělat cokoliv, aby tam mohla zůstat s ním. Na Matiční v Ostravě zrovna potřebovali učitelku, takže se ihned přihlásila. Učila tam od roku 1949 celé tři roky. Na suplování hodin tělocviku s radostí zrovna nevzpomíná, naopak prý na jiných hodinách četla dětem pohádky jako třeba Káju Maříka. 

Zdroj: Profimedia / facebook


 

Tomáš Klus

Známý písničkář byl původně vrcholovým sportovcem. V roce 2002 vyhrál zlatou medaili v moderním pětiboji na dorosteneckém mistrovství Evropy. Tomuto sportu se věnoval do svým osmnácti let a přestěhoval se kvůli němu do Prahy. Později se přihlásil do pěvecké soutěže Czechtalent ve Zlíně. Soutěž vyhrál se svojí písní Dopis. Pak už se pěvecké kariéře začal věnovat naplno.

Zdroj: Facobook, Isifa.com

 

Debbi

Nikoho by nenapadlo, že talentovaná zrzavá zpěvačka, která se účastnila SuperStar, chtěla být původně veterinářkou. Zvířata totiž zbožňovala už od mala a chtěla se jim dále věnovat. O zpěvu začala přemýšlet, až když se zúčastnila SuperStar. Zvířata zůstavají její láskou, ale byla by velká škoda, kdyby ve své hudební kariéře nepokračovala.

Zdroj: Herminapress.cz


Nepřehlédněte:
KRÁSNÍ SOUROZENCI CELEBRIT: Jak vypadají a co je živí?

 

Anna Geislerová

Známá herečka se chtěla živit modelingem. V patnácti letech proto odjela do Milána, kde se chtěla stát modelkou. Po několika měsících se ale vrátila zpátky do Čech. Stejně se jí její rozhodnutí vyplatilo, protože by z ní dnes zřejmě nebyla nejen herečka, ale i módní návrhářka. Na druhou stranu, jako modelka by dnes nebyla držitelkou pěti Českých lvů.

Zdroj: Korzo

 

Rey Koranteng

Známý moderátor původně studoval na prodavače. U toho ale ale neskončil, později si dodělal maturitu na 1. Slovanském gymnáziu v Praze. Díky svým schopnostem to dotáhl až na moderátora hlavní zpravodajské relalce TV Nova.

Zdroj: TV Nova


Poznáte ho?

Ten byl rozkošný! Dnes tenhle vysmátý klučina moderuje zprávy. Kdo to je?

 

Josef Vojtek
Řekli byste, že frontman skupiny Kabát se původně živil jako opravář telefonů? Dříve byste ho nejspíš viděli jako opraváře v obchůdku s výlohami plnými repasovaných mobilů. Sám zpěvák ale věděl, že je zrozený pro rockovou hudbu, a tak přenechal opravování telefonů někomu jinému a vydal se za kariérou rockera.

Zdroj: isifa.com

 

Václav Noid Bárta
Známý muzikálový herec a rocker se měl stát řezníkem. Učňák na řezníka vystudoval, ale po tom, co na něm prošel praxí, kde měl jako pomocná síla obírat maso od kosti, si uvědomil, že se radši bude živit něčím jiným. Dokonce ho tato zkušenost vedla k tomu, že se na čas stal vegetariánem. Později se radši rozhodl pro kariéru muzikanta.

Zdroj: Herminapress.cz

 

Nepřehlédněte:
Pseudonymy českých hvězd: Rodná příjmení by jim spíš než slávu přinesla výsměch!

Jak DNES vypadají DĚTI z legendární komedie S tebou mě baví svět? Podívejte se

VEGETARIÁNI mezi slavnými! Víte, komu maso nevoní?


Novinky z NOVY