Neuvěřitelná proměna! Podívejte se, jak se změnil Malfoy a další herci z Harryho Pottera!

Aktualizováno 10.08.2016

Tom Felton
Zdroj: Nova.cz

Největší proměna je ta, když se z dětí stanou dospělí jedinci! Vraťme se do roku 2001, tedy do doby, kdy se natáčel první díl Harryho Pottera, a zavzpomínejme, jak tehdy hlavní postavy vypadaly!

První díl o čarodějnickém učni Harrym Potterovi vstoupil do kin v roce 2001. Od té doby se natočilo celkem 7 dílů plus poslední díl na pokračování. Ve všech dílech bojují tři hlavní hrdinové Harry, Ron a Hermiona nad pánem zla, tedy nad Lordem Voldemortem. V době natáčení prvního dílu bylo hlavním představitelům od 10 do 12 let. 


Daniel Radcliffe

V roce 2000, tedy v jeho 12 letech, byl osloven režisérem, aby se zúčastnil konkurzu na Harryho Pottera. Jeho rodiče ho však zpočátku nechtěli pustit, protože se báli jeho zklamání. Maličký Daniel nakonec roli získal a zahrál si ve všech dalších dílech a stal se oblíbeným hercem, po kterém fanynky urputně letěly a nadále letí. Jeho českým dabérem se stal Vojta Kotek.

 

Zdroj: Nova.cz


Kromě Harryho Pottera si Daniel zahrál také ve snímku Frankenstein a ve filmu Prosincoví kluci. Kromě herectví se věnuje hře na baskytaru a je fanouškem punk rockové muziky.

 

Rupert Grint


Pro Ruperta alias Rona byla první filmová role právě v prvním díle Harryho Pottera. V době natáčení mu bylo pouhých 11 let a jeho přirozený talent mu zajistil mezinárodní uznání kritiků a samozřejmě i diváků. Zahrál si i v dalších několika filmech. Například v "Neřízené střele" nebo ve snímku "Kříž cti". Rupert se narodil ve Velké Británii jako nejstarší z pěti dětí.

 

Zdroj: Nova.cz

 

Emma Watson

Asi největší proměnou prošla tato půvabná herečka, která si v sériích Harryho Pottera zahrála všeznalou Hermionu, pro kterou byl první díl „Harry Potter a Kámen mudrů“ debutový a stejně jako Rupert měla v době natáčení pouhých 11 let. Kromě sérií Harryho si zahrála například ve snímku s názvem „Charlieho malá tajemství“ nebo ve filmu „Apokalypsa v Hollywodu“.

 

Zdroj: Nova.cz


Herečka a modelka se narodila ve Francii a v pěti letech se s rodiči přestěhovala do Oxfordu. V roce 2009 se díky Harrymu Potterovi stala nejlépe placenou herečkou v Hollywoodu. Kromě herectví se věnuje i modelingu a stala se tváří několika světových módních značek.


Tom Felton

Tom, který si v Harrym Potterovi zahrál soutěživého Draca Malfoye, s herectvím začal již v osmi letech, kdy ho rodinná přítelkyně dosadila do několika reklam. Jeho první filmová role byla v roce 1997 ve snímku "Pidilidi" a o dva roky později, kdy mu bylo 12 let, si zahrál v romantickém filmu "Anna a král".

 

Zdroj: Nova.cz


Kromě herectví se věnuje i zpívaní a hraní na kytaru. Také miluje rybaření, fotbal, tenis, golf a basketball.

 

Bonnie Wright

Bonnie se stejně jako ostatní hlavní představitelé dostala do povědomí diváků díky role Ginny Weasleyové v Harrym Potterovi. V prvním díle jí bylo 10 let. Objevila se také v několika dalších snímcích, například ve filmu „Agatha Christie: Život v obrazech“.

 

Zdroj: Nova.cz


Kromě herectví se věnuje hře na klavír a na saxofon. Ale to není vše. Bonnie má opravdu hodně zálib. Ve volném čase ráda surfuje, hraje fotbal, vlní se v rytmu afrického a moderního tance, ráda maluje a v neposlední řadě miluje cestování.

 

Už tuto sobotu 1. 8. se na mladé herce můžete podívat v dílu Harry Potter a Fénixův řád, který uvidíte od 20:20 na TV Nova.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Mazlíčci slavných: S kým se mazlí Lucie Borhyová a Rey Koranteng?

Buclatá roztomilá holčička: Uhádnete, která SLAVNÁ KRÁSKA to je?

Ondřej Vetchý poodhaluje druhou tvář v komedii Život je život


Novinky z NOVY