FILM WILIAM A KATE: Podobají se herci královskému páru?

Aktualizováno 09.05.2015

Film William a Kate
Zdroj: Nova.cz

Životopisný snímek o milostném vztahu prince Williama a vévodkyně z Cambridge měl v Anglii premiéru přímo v den královské svatby. A vy se na něj můžete podívat DNES! A co říkáte na výběr herců, vidíte podobu?

Camilla Luddingtonová alias Kate Middleton

Stejně jako Kate i Camilla se narodila v anglickém hrabství Berkshire, ale o rok později než vévodkyně. A stejně jako Kate i Camilla má jednu mladší sestru. A co se týče vzhledu, i ten je hodně podobný. Stejná barva vlasů, stejný úsměv, stejná barva očí a totožná postava. Volba Camilly jako představitelky Kate se povedla, že?

Zdroj: Nova.cz


Nico Evers-Swindell alias princ William

Herec Nico a princ William, celým jménem a se všemi tituly jako „Jeho královská Výsost princ William Arthur Philip Louis, vévoda z Cambridge, hrabě ze Strathearnu, baron z Carrickfergusu“, mají společného pouze to, že jsou ženatí. Herec Nico se narodil na Novém Zélandu a vystudoval univerzitu se zaměřením na obchod a správu, zatímco William vystudoval stejně jako Kate obor zaměřený na historii umění a v roce 2005 získal titul Master of Arts, což je nejvyšší akademické ocenění, jakého se kdy následníkovi britského trůnu dostalo. Osobní život sice nemají moc podobný, za to ale vzhled ano. Stejné rysy ve tváří, podobná mimika, stejná barva vlasů i očí a hodně podobná postava. Tak co myslíte?

 

Zdroj: Nova.czČTĚTE TAKÉ:
Buclatá roztomilá holčička: Uhádnete, která SLAVNÁ KRÁSKA to je?

BYL JEDNOU JEDEN POLDA: Kdo z herců se vůbec nezměnil?

POROTCI SuperStar 2015 ODTAJNĚNI: Známe první dvě jména!

Hvězdy TV Nova pod palbou velikonočních otázek a úkolů! Kdo obstál?Novinky z NOVY